Чемпіонат ветеранів: 1976 р.н. і старші (сезон 2016 року)

Група "А"

МКомандаІВНПМзМпО
1Збірна Калуського району4220628
2Збірна м.Калуш4211637
3Збірна Рожнятівського району4013181
1 тур,16 липня (субота) - 17.00
  • Зб. Калуського р-ну – Зб. Рожнятівського р-ну – 3:1
2 тур,23 липня (субота) - 17.00
  • Зб. м.Калуш – Зб. Калуського району – 1:3
3 тур,30 липня (субота) - 17.00
  • Зб. Рожнятівського району - Зб. м.Калуш – 0:2
4 тур,6 серпня (субота) - 17.00
  • Зб. Рожнятівського району – Зб. Калуського району – 0:0
5 тур,13 серпня (субота) - 17.00
  • Зб. Калуського району – Зб. м.Калуш – 0:0
6 тур,20 серпня (субота) - 17.00
  • Зб. м.Калуш – Зб. Рожнятівського району – 3:0

Група "Б"

МКомандаІВНПМзМпО
1Збірна Богородчанського району4301759
2Збірна Долинського району4112374
3Збірна м.Івано-Франківськ4112644
1 тур,16 липня (субота) - 17.00
  • Зб. Долинського р-ну – Зб. м.Івано-Франківськ – +:-
2 тур,23 липня (субота) - 17.00
  • Зб. м.Івано-Франківськ - Зб. Богородчанського р-ну – 1:2
3 тур,30 липня (субота) - 17.00
  • Зб. Богородчанського р-ну – Зб. Долинського р-ну – 4:1
4 тур,27 серпня (субота) - 17.00
  • Зб. м.Івано-Франківськ – Зб. Долинського р-ну – 2:2
5 тур,13 серпня (субота) - 17.00
  • Зб. Богородчанського р-ну – Зб. м.Івано-Франківськ – 0:3
6 тур,20 серпня (субота) - 17.00
  • Зб. Долинського р-ну – Зб. Богородчанського р-ну – 0:1

Група "В"

МКомандаІВНПМзМпО
1Збірна Коломийського району44008012
2Збірна Городенківського району4022132
3Збірна Надвірнянського району4022172
1 тур,16 липня (субота) - 17.00
  • Зб. Надвірнянського р-ну – Зб. Коломийського р-ну – 0:2
2 тур,23 липня (субота) - 17.00
  • Зб. Городенківського р-ну – Зб. Надвірнянського р-ну – 0:0
3 тур,30 липня (субота) - 17.00
  • Зб. Коломийського р-ну – Зб. Городенківського р-ну – 1:0
4 тур,6 серпня (субота) - 17.00
  • Зб. Коломийського р-ну – Зб. Надвірнянського р-ну – 4:0
5 тур,13 серпня (субота) - 17.00
  • Зб. Надвірнянського р-ну – Зб. Городенківського р-ну – 1:1
6 тур,20 серпня (субота) - 17.00
  • Зб. Городенківського р-ну – Зб. Коломийського р-ну – 0:1

Фінальна частина змагань

1/2 фіналу - перший матч,10 вересня (субота)
  • Зб. Калуського р-ну – Зб. Богородчанського р-ну – 2:0
  • Збірна м.Калуш – Збірна Коломийського р-ну – 0:1
1/2 фіналу - матч-відповідь,17, 24 вересня (субота)
  • Зб. Богородчанського р-ну – Зб. Калуського р-ну – 3:0
  • Збірна Коломийського р-ну – Збірна м.Калуш – 2:1
Матч за 3-4 місце,14 жовтня (п'ятниця)
  • Збірна м.Калуш – Зб. Калуського р-ну – 0:1
Матч за 1-2 місце,8 жовтня (субота)
  • Зб. Коломийського р-ну - Зб. Богородчанського р-ну - 0:2