Комітети

Комітет з проведення змагань

  • Сікора Василь Васильович (голова)
  • Васильків Микола Миколайович (заступник)
  • Волосянко Олег Степанович (секретар)
  • Луцький Василь Андрійович
  • Овчар Ігор Іванович
  • Дем'янчук Тарас Романович
  • Фреїк Ілля Михайлович
  • Данилевський Ігор Борисович
  • Лагута Сергій Геннадійович
  • Пристай Микола Семенович
  • Стефанків Михайло Федорович

Організація та проведення всіх змагань під егідою ІФФФ. Розробка документації: регламенти, положення, календарі ігор, заявкова документація.

Комітет арбітрів

  • Геренда Євген Богданович (голова)
  • Лаврів Ігор Григорович (заступник)
  • Овчар Ігор Іванович (заступник)
  • Дем'янчук Тарас Романович (секретар)
  • Овчар Михайло Михайлович
  • Сікора Василь Васильович
  • Луцький Василь Андрійович
  • Ольшанецький Василь Миколайович
  • Дебенко Ігор Богданович
  • Романюк Анастасія Миколаївна
  • Вовчок Ярослав Васильович

Вдосконалення організаційних засад і підвищення рівня арбітражу змагань з футболу, згідно вимог та стандартів ФІФА, УЄФА та ФФУ. Впровадження сучасних організаційних засад та удосконалення програм підготовки і підвищення кваліфікації арбітрів. Приведення методики арбітражу до єдиного трактування Правил гри, Регламентом з організації арбітражу в асоціаціях-членах ФІФА і циркулярних листів ФІФА та УЄФА з питань арбітражу. Здійснення заходів з підвищення відповідальності арбітрів, асистентів арбітра за виконання обовязків під час проведення змагань.

Комітет з питань стадіонів та безпеки проведення змагань

  • Терешкун Роман Ярославович (голова)
  • Вовкович Богдан Григорович (заступник)
  • Дем'янчук Тарас Романович (секретар)
  • Сікора Василь Васильович
  • Волосянко Олег Степанович
  • Бойко Анатолій Іванович
  • Марцинюк Михайло Степанович
  • Луцький Василь Андрійович
  • Клим Тарас Петрович
  • Фреїк Ілля Михайлович
  • Овчар Михайло Михайлович

Сприяння розвитку футбольної інфраструктури та безпеки проведення змагань на основі впровадження вітчизняного і міжнародного досвіду та на основі співпраці з футбольними клубами, спортивними організаціями (установами). Атестація стадіонів та футбольних полів, організація охорони правопорядку при проведенні футбольних матчів.

Комітет дитячо-юнацького футболу

  • Луцький Василь Андрійович (голова)
  • Шулятицький Юрій Юрійович (заступник)
  • Дем'янчук Тарас Романович (секретар)
  • Коник Ярослав Васильович
  • Слободян Володимир Ярославович
  • Дрекало Мирослав Васильович
  • Оліяр Роман Миколайович
  • Поптанич Віктор Степанович
  • Пристай Микола Семенович
  • Рибак Володимир Яремович
  • Уткін Олександр Якович
  • Вікарюк Олег Мирославович
  • Стефанків Михайло Федорович

Сприяння розвитку і піднесенню рівня дитячо-юнацького футболу в області, зростанню його масовості. Організація та проведення змагань з футболу серед дитячо-юнацьких команд усіх вікових категорій.

Комітет з розвитку футболу в містах та районах області

  • Пасічняк Ігор Михайлович (голова)
  • Микитюк Ростислав Степанович (перший заступник)
  • Сікора Василь Васильович (заступник)
  • Луцький Василь Андрійович (заступник)
  • Яворський Тарас Орестович (заступник)
  • Овчар Михайло Михайлович (заступник)
  • Овчар Ігор Іванович (заступник)
  • Волосянко Олег Степанович (секретар)
  • Балаш Роман Михайлович
  • Буджак Василь Степанович
  • Геренда Євгеній Богданович
  • Димид Святослав Романович
  • Карабін Мирослав Євгенович
  • Кобльовський Василь Йосипович
  • Петришин Ігор Дмитрович
  • Тодорак Дмитро Іванович
  • Пушкар Тарас Максимович

Координація зусиль міських та районних федерацій футболу, футбольних команд та футбольних клубів в містах та селах області, направлених на розвиток та популяризацію масового футболу серед дітей та дорослого населення.

Комітет професіонального футболу

  • Овчар Михайло Михайлович (голова)
  • Кушлик Петро Іванович (заступник)
  • Дем'янчук Тарас Романович (секретар)
  • Пташник Сергій Володимирович
  • Васильків Микола Миколайович
  • Клим Тарас Петрович
  • Бойко Анатолій Іванович
  • Пристай Микола Семенович
  • Штень Степан Йосипович
  • Татарин Микола Васильович
  • Гнатишин Михайло Миколайович
  • Рибак Степан Йосипович

Подальший розвиток та підвищення спортивного рівня професіональних футбольних команд області.

Комітет Етики і Чесної гри

  • Буджак Василь Степанович (голова)
  • Балаш Роман Михайлович (заступник)
  • Фреїк Ілля Михайлович (секретар)
  • Бойко Анатолій Іванович
  • Кобльовський Василь Йосипович
  • Сікора Василь Васильович
  • Пристай Микола Семенович

Сприяння проведенню обласних змагань з футболу в безкомпромісній спортивній боротьбі з дотриманням принципів Кодексу етики і чесної гри "Чесна гра - дисципліна і повага" Федерації футболу України.

Комітет зі зв'язків із засобами масової інформації

  • Данилевський Ігор Борисович (голова)
  • Дем'янчук Олександр Миколайович (заступник)
  • Волосянко Олег Степанович (секретар)
  • Романюк Анастасія Миколаївна
  • Белей Петро Іванович
  • Дебенко Ігор Богданович
  • Харук Іван Іванович
  • Данилевський Руслан Ігорович

Висвітлення (реклама) в засобах масової інформації всіх змагань, які проводяться під егідою ІФФФ.

Комітет з розвитку різновидностей футболу

  • Петришин Ігор Дмитрович (голова)
  • Костишин Юрій Степанович (заступник)
  • Дем'янчук Тарас Романович (секретар)
  • Вовчок Ярослав Васильович
  • Ольшанецький Василь Миколайович
  • Юрчишин Василь Павлович
  • Михайлюк Роман Мирославович
  • Музика Олег Григорович
  • Олійник Іван Іванович

Координація зусиль міських та районних федерацій футболу, футбольних команд та футбольних клубів в містах та селах області, направлених на розвиток та популяризацію різновидностей футболу серед дітей та дорослого населення.

Комітет з розвитку футболу серед людей з обмеженими можливостями

  • Сушко Валерій Васильович (голова)
  • Лагута Сергій Геннадійович (заступник)
  • Атаманюк Валерій Миколайович (заступник)
  • Фреїк Ілля Михайлович (секретар)

Координація зусиль міських та районних федерацій футболу, направлених на розвиток та популяризацію футболу серед людей з обмеженими можливостями.

Комітет ветеранів

  • Луцький Василь Васильович (голова)
  • Вовкович Богдан Григорович (заступник)
  • Фреїк Ілля Михайлович (секретар)
  • Кушлик Петро Іванович
  • Пристай Микола Семенович
  • Липай Ярослав Васильович
  • Марущак Володимир Іванович
  • Зеленчук Ігор Михайлович
  • Вовчук Юрій Андрійович
  • Мельник Роман Петрович
  • Копистянський Микола
  • Остап'як Остап Остапович
  • Бойко Іван Васильович
  • Нестерук Андрій Петрович
  • Грепенюк Микола Миколайович
  • Захарчук Михайло Васильович
  • Овчар Василь Михайлович
  • Ланг Богдан Чеславович

Курирує питання взаємин ІФФФ з ветеранами футболу і їх підтримки, а також питання проведення змагань серед ветеранів футболу.

Комітет маркетингу

  • Дем'янчук Олександр Миколайович (голова)
  • Чала Марія Сергіївна (заступник)
  • Данилевський Ігор Борисович (заступник)
  • Фреїк Ілля Михайлович (секретар)
  • Харук Ігор Іванович
  • Менів Андрій Ігорович
  • Трайтурак Роман Ярославович
  • Ланяк Олег Іванович
  • Димид Святослав Романович
  • Волошинович Зіновій Зіновійович

Пошук потенційних партнерів та спонсорів для розвитку ІФФФ. Забезпечення контактів із організаціями, та установами, пов’язаних з діяльністю ІФФФ.

Контрольно-дисциплінарний комітет

  • Попадинець Петро Володимирович (голова)
  • Бойко Михайло Якович (заступник)
  • Ольшанецький Василь Миколайович
  • Остап'як Остап Остапович
  • Герега Ярослав Михайлович

Орган здійснення футбольного правосуддя першої інстанції

Апеляційний комітет

  • Марцинюк Михайло Степанович (голова)
  • Нестерук Петро Володимирович (заступник)
  • Мандрик Володимир Станіславович

Орган здійснення футбольного правосуддя другої інстанції

Ревізійна комісія

  • Федорів Віталій Васильович (голова)
  • Пушкар Тарас Максимович (заступник)
  • Мандич Іван Петрович

Ревізійна комісія забезпечує контроль діяльності ІФФФ (фінансової, основної, статутної тощо).

Технічний департамент

  • Васильків Микола Миколайович (директор)
  • Пристай Микола Семенович (заступник)
  • Штень Степан Йосипович (заступник)
  • Волосянко Олег Степанович (секретар)

Займається питаннями розвитку футболу, матеріально-технічного забезпечення, научно-методичною роботою, розробляє розвиваючі та навчальні програми, проводить навчання тренерів дитячо-юнацьких спортивних закладів та аматорських футбольних команд області за Програмою "С" - диплому ФФУ, координує роботу Ради президентів аматорських футбольних клубів області.

Науково-методична рада

  • Васильків Микола Миколайович (голова)
  • Яценко Володимир Васильович (заступник)
  • Сікора Василь Васильович
  • Попадинець Петро Володимирович
  • Фотуйма Олександр Ярославович
  • Кушлик Петро Іванович
  • Овчар Ігор Іванович
  • Левицький Борис Борисович
  • Шпільчак Андрій Ярославович

Підвищення стану науково-методичної роботи в області: керівництво та контроль за діяльністю науково-методичних комітетів районних, міських федерацій; вивчення та розповсюдження передового досвіду українських та закордонних тренерів, спеціалістів, наукових робітників з футболу; впровадження результатів наукових досліджень, вивчення і узагальнення досвіду в практику та здійснення контролю за їх проведенням; удосконалення системи підготовки та перепідготовки тренерських кадрів.

Тренерська рада

  • Пристай Микола Семенович (голова)
  • Кушлик Петро Іванович (заступник)
  • Поптанич Віктор Степанович
  • Гнатишин Михайло Миколайович
  • Мельничук Ігор Васильович
  • Слободян Володимир Ярославович
  • Микуляк Олександр Васильович
  • Драган Роман Остапович
  • Нестерук Андрій Петрович
  • Тофан Василь Васильович
  • Блясецький Василь Васильович
  • Думанський Ярослав Мирославович
  • Ковалюк Володимир Васильович
  • Олійник Іван Іванович
  • Вітовський Микола Іванович

Узагальнення практики планування та методики підготовки футболістів: здійснення контролю за педагогічним тестуванням футболістів, складанням планів підготовки команд та ходом їх реалізації; організація та проведення творчих дискусій з питань теорії і практики гри, обмін досвідом тренерської діяльності; узагальнення та розповсюдження прогресивного вітчизняного та обласного досвіду тренерської роботи.

Рада президентів аматорських футбольних клубів області

  • Гурик Тарас Зіновійович (голова)
  • Ломпас Степан Михайлович (заступник)
  • Волосянко Олег Степанович (секретар)

Захист та представництво інтересів обласних аматорських футбольних клубів в Івано-Франківській обласній федерації футболу.