Першість другої ліги 2019-2020

МКомандаІВНПМзМпО
1"Ураган" (Черніїв)981023525
2"Сокільське" (Тюдів)971123722
3"Касова" (Бовшів)9612131119
4"Карпати" (Болехів)9504221115
5"Хутровик" (Тисмениця)9333131212
6"Гуцульщина-ДЮСШ" (Косів)9324161511
7"Нептун-Покуття" (Заболотів)930614209
8"Варатик" (Коломия)913511226
9"Карпати" (Кути)91267185
10"Прут" (Делятин)91175264

"Прут" (Делятин) зараховано технічну поразку в матчі 6 туру згідно з рішенням КДК ІФФФ №4 від 25.09.2019 р.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Перше коло

1 тур18 серпня (неділя), 17:00
  • Касова – Гуцульщина-ДЮСШ – 3:2
  • Карпати (Болехів) – Варатик – 4:1
  • Сокільське – Нептун-Покуття – 4:1
  • Хутровик – Прут – 3:0
8 жовтня (вівторок), 16:00
  • Карпати (Кути) – Ураган – 0:3
2 тур25 серпня (неділя), 17:00
  • Нептун-Покуття – Карпати (Кути) – 3:1
  • Варатик – Сокільське – 0:5
  • Гуцульщина-ДЮСШ – Прут – 4:0
  • Касова – Карпати (Болехів) – 2:1
24 вересня (вівторок), 17:00
  • Ураган – Хутровик – 3:1
3 тур1 вересня (неділя), 16:00
  • Карпати (Болехів) – Гуцульщина-ДЮСШ – 2:0
  • Сокільське – Касова – 4:0
  • Карпати (Кути) – Варатик – 0:0
  • Хутровик – Нептун-Покуття – 3:0
  • Ураган – Прут – 5:0
4 тур5 вересня (четвер), 16:00
  • Ураган – Гуцульщина-ДЮСШ – 2:0
8 вересня (неділя), 16:00
  • Нептун-Покуття – Прут – 7:0
  • Варатик – Хутровик – 2:2
  • Карпати (Болехів) – Сокільське – 4:1
  • Касова – Карпати (Кути) – 1:0
5 тур15 вересня (неділя), 16:00
  • Сокільське – Гуцульщина-ДЮСШ – 3:0
  • Карпати (Кути) – Карпати (Болехів) – 0:3
  • Хутровик – Касова – 0:0
  • Прут – Варатик – 1:1
  • Ураган – Нептун-Покуття – 2:0
6 тур22 вересня (неділя), 16:00
  • Варатик – Ураган – 1:2
  • Гуцульщина-ДЮСШ – Нептун-Покуття – 3:0
  • Сокільське – Карпати (Кути) – 1:0
  • Касова – Прут – +:-
  • Карпати (Болехів) – Хутровик – 4:0
7 тур29 вересня (неділя), 16:00
  • Карпати (Кути) – Гуцульщина-ДЮСШ – 3:3
  • Хутровик – Сокільське – 0:1
  • Прут – Карпати (Болехів) – 3:2
  • Ураган – Касова – 2:0
  • Нептун-Покуття – Варатик – 1:3
8 тур6 жовтня (неділя), 15:00
  • Гуцульщина-ДЮСШ – Варатик – 3:1
  • Карпати (Кути) – Хутровик – 1:3
  • Касова – Нептун-Покуття – 3:0
  • Карпати (Болехів) – Ураган – 1:2
  • Сокільське – Прут – 2:0
9 тур13 жовтня (неділя), 15:00
  • Хутровик – Гуцульщина-ДЮСШ – 1:1
  • Прут – Карпати (Кути) – 1:2
  • Ураган – Сокільське – 2:2
  • Нептун-Покуття – Карпати (Болехів) – 2:1
  • Варатик – Касова – 2:4