Першість другої ліги 2018-2019 років

МКомандаІВНПМзМпО
1 "Козацький Острів" (Чорнолізці) 16 14 1 1 57 18 43
2 ФК "Угорники" (Угорники) 16 10 4 2 46 15 34
3 "Покуття" (Коломия) 16 9 1 6 32 24 28
4 "Карпати" (Болехів) 16 7 5 4 25 24 26
5 "Касова" (Бовшів) 16 8 1 7 23 20 25
6 "Пробій" (Городенка) 16 7 4 5 18 21 25
7 "Нептун-Покуття" (Заболотів) 16 7 3 6 15 23 24
8 ФК "Рогатин" (Рогатин) 16 6 6 4 25 20 24
9 "Гуцульщина-Сандаліно" (Косів) 16 5 4 7 25 26 19
10 "Прут" (Делятин) 16 3 0 13 14 46 9
11 "Медик-Лісівник" (Солотвин) 16 2 2 12 20 49 8
12 "Хутровик" (Тисмениця) 16 2 1 13 16 30 7

"Хутровик" (Тисмениця) зараховано технічну поразку в матчі 10 туру з "Козацький Острів" (Чорнолізці) згідно з рішенням КДК ІФФФ №5 від 24.10.2018

"Покуття" (Коломия) зараховано технічну поразку в матчі 14 туру з "Нептун-Покуття" (Заболотів) згідно з рішенням КДК ІФФФ №8 від 08.05.2019

Перше коло

1 тур 19 серпня (неділя), 17:00
  • "Карпати" Бол. – "Медик-Лісівник" –2:0
  • "Гуцульщина-Сандаліно" – "Прут" – 4:0
  • "Касова" – "Пробій" – 0:1
  • "Хутровик" – "Нептун-Покуття" – 0:1
  • ФК "Рогатин" – ФК "Угорники" – 0:1
  • "Покуття" – "Козацький Острів" – 2:6
2 тур 26 серпня (неділя), 17:00
  • "Медик-Лісівник" – "Козацький Острів" – 0:3
  • ФК "Угорники" – "Покуття" – 1:1
  • "Нептун-Покуття" – ФК "Рогатин" – 0:0
  • "Пробій" – "Хутровик" – 1:0
  • "Прут" – "Касова" – 1:5
  • "Карпати" Бол. – "Гуцульщина-Сандаліно" – 2:1
3 тур 2 вересня (неділя), 16:00
  • "Гуцульщина-Сандаліно" – "Медик-Лісівник" – 2:2
  • "Касова" – "Карпати" Бол. – 2:1
  • "Хутровик" – "Прут" – 1:2
  • ФК "Рогатин" – "Пробій" – 3:0
  • "Покуття" – "Нептун-Покуття" – 0:1
  • "Козацький Острів" – ФК "Угорники" – 5:2
4 тур 9 вересня (неділя), 16:00
  • "Медик-Лісівник" – ФК "Угорники" – 0:5
  • "Нептун-Покуття" – "Козацький Острів" – 2:6
  • "Пробій" – "Покуття" – 0:1
  • "Прут" – ФК "Рогатин" – 1:2
  • "Карпати" Бол. – "Хутровик" – 4:2
  • "Гуцульщина-Сандаліно" – "Касова" – 1:0
5 тур 16 вересня (неділя), 16:00
  • "Касова" – "Медик-Лісівник" – 1:0
  • "Хутровик" – "Гуцульщина-Сандаліно" – 2:0
  • ФК "Рогатин" – "Карпати" Бол. – 0:0
  • "Покуття" – "Прут" – 2:1
  • "Козацький Острів" – "Пробій" – 5:2
  • ФК "Угорники" – "Нептун-Покуття" – 1:0
6 тур 23 вересня (неділя), 16:00
  • "Медик-Лісівник" – "Нептун-Покуття" – 4:1
  • "Пробій" – ФК "Угорники" – 0:2
  • "Прут" – "Козацький Острів" – 1:3
  • "Карпати" Бол. – "Покуття" – 1:5
  • "Гуцульщина-Сандаліно" – ФК "Рогатин" – 1:1
  • "Касова" – "Хутровик" – 2:0
7 тур 30 вересня (неділя), 16:00
  • "Хутровик" – "Медик-Лісівник" – 3:4
  • ФК "Рогатин" – "Касова" – 1:0
  • "Покуття" – "Гуцульщина-Сандаліно" – 3:1
  • "Козацький Острів" – "Карпати" Бол. – 5:0
  • ФК "Угорники" – "Прут" – 6:1
  • "Нептун-Покуття" – "Пробій" – 2:0
8 тур 7 жовтня (неділя), 15:00
  • "Медик-Лісівник" – "Пробій" – 1:2
  • "Прут" – "Нептун-Покуття" – 0:2
  • "Карпати" Бол. – ФК "Угорники" – 1:1
  • "Гуцульщина-Сандаліно" – "Козацький Острів" – 3:5
  • "Касова" – "Покуття" – 0:3
  • "Хутровик" – ФК "Рогатин" – 0:3
9 тур 14 жовтня (неділя), 15:00
  • ФК "Рогатин" – "Медик-Лісівник" – 1:1
  • "Покуття" – "Хутровик" – 3:1
  • "Козацький Острів" – "Касова" – 3:2
  • ФК "Угорники" – "Гуцульщина-Сандаліно" – 1:1
  • "Нептун-Покуття" – "Карпати" Бол. – 1:0
  • "Пробій" – "Прут" – 2:1
10 тур 21 жовтня (неділя), 15:00
  • "Медик-Лісівник" – "Прут" – 1:2
  • "Карпати" Бол. – "Пробій" – 2:2
  • "Гуцульщина-Сандаліно" – "Нептун-Покуття" – 3:0
  • "Касова" – ФК "Угорники" – 0:4
  • "Хутровик" – "Козацький Острів" – -:+
  • ФК "Рогатин" – "Покуття" – 6:0
11 тур 28 жовтня (неділя), 15:00
  • "Покуття" – "Медик-Лісівник" – 4:1
  • "Козацький Острів" – ФК "Рогатин" – 5:0
  • ФК "Угорники" – "Хутровик" – 3:0
  • "Нептун-Покуття" – "Касова" – 2:3
  • "Пробій" – "Гуцульщина-Сандаліно" – 2:0
  • "Прут" – "Карпати" Бол. – 0:1

Друге коло

12 тур 14 квітня (неділя), 16:00
  • "Медик-Лісівник" – "Карпати" Бол. – 0:3
  • "Прут" – "Гуцульщина-Сандаліно" – 2:0
  • "Пробій" – "Касова" – 0:0
  • "Нептун-Покуття" – "Хутровик" – 1:0
  • ФК "Угорники" – ФК "Рогатин" – 4:0
  • "Козацький Острів" – "Покуття" – 0:1
13 тур 20 квітня (субота), 16:00
  • "Козацький Острів" – "Медик-Лісівник" – 4:1
  • "Покуття" – ФК "Угорники" – 0:4
  • ФК "Рогатин" – "Нептун-Покуття" – 1:1
  • "Хутровик" – "Пробій" – 0:1
  • "Касова" – "Прут" – 2:0
  • "Гуцульщина-Сандаліно" – "Карпати" Бол. – 2:2
14 тур 5 травня (неділя), 17:00
  • "Медик-Лісівник" – "Гуцульщина-Сандаліно" – 2:3
  • "Карпати" Бол. – "Касова" – 3:1
  • "Прут" – "Хутровик" – 0:4
  • "Пробій" – ФК "Рогатин" – 3:3
  • "Нептун-Покуття" – "Покуття" – +:-
  • ФК "Угорники" – "Козацький Острів" – 1:2
15 тур 12 травня (неділя), 17:00
  • ФК "Угорники" – "Медик-Лісівник" – 9:3
  • "Козацький Острів" – "Нептун-Покуття" – 4:0
  • "Покуття" – "Пробій" – 0:1
  • ФК "Рогатин" – "Прут" – 4:2
  • "Хутровик" – "Карпати" Бол. – 2:2
  • "Касова" – "Гуцульщина-Сандаліно" – 1:0
16 тур 19 травня (неділя), 17:00
  • "Медик-Лісівник" – "Касова" – 0:4
  • "Гуцульщина-Сандаліно" – "Хутровик" – 3:1
  • "Карпати" Бол. – ФК "Рогатин" – 1:0
  • "Прут" – "Покуття" – 0:7
  • "Пробій" – "Козацький Острів" – 1:1
  • "Нептун-Покуття" – ФК "Угорники" – 1:1
17 тур 26 травня (неділя), 17:00
  • ФК "Угорники" – "Пробій" –
  • "Козацький Острів" – "Прут" –
  • "Покуття" – "Карпати" Бол. –
  • ФК "Рогатин" – "Гуцульщина-Сандаліно" –
  • "Хутровик" – "Касова" –
6 червня (четвер), 17:00
  • "Нептун-Покуття" – "Медик-Лісівник" –
18 тур 2 червня (неділя), 17:00
  • "Медик-Лісівник" – "Хутровик" –
  • "Касова" – ФК "Рогатин" –
  • "Гуцульщина-Сандаліно" – "Покуття" –
  • "Карпати" Бол. – "Козацький Острів" –
  • "Прут" – ФК "Угорники" –
  • "Пробій" – "Нептун-Покуття" –
19 тур 9 червня (неділя), 17:00
  • "Пробій" – "Медик-Лісівник" –
  • "Нептун-Покуття" – "Прут" –
  • ФК "Угорники" – "Карпати" Бол. –
  • "Козацький Острів" – "Гуцульщина-Сандаліно" –
  • "Покуття" – "Касова" –
  • ФК "Рогатин" – "Хутровик" –
20 тур 16 червня (неділя), 17:00
  • "Медик-Лісівник" – ФК "Рогатин" –
  • "Хутровик" – "Покуття" –
  • "Касова" – "Козацький Острів" –
  • "Гуцульщина-Сандаліно" – ФК "Угорники" –
  • "Карпати" Бол. – "Нептун-Покуття" –
  • "Прут" – "Пробій" –
21 тур 23 червня (неділя), 17:00
  • "Прут" – "Медик-Лісівник" –
  • "Пробій" – "Карпати" Бол. –
  • "Нептун-Покуття" – "Гуцульщина-Сандаліно" –
  • ФК "Угорники" – "Касова" –
  • "Козацький Острів" – "Хутровик" –
  • "Покуття" – ФК "Рогатин" –
22 тур 30 червня (неділя), 17:00
  • "Медик-Лісівник" – "Покуття" –
  • ФК "Рогатин" – "Козацький Острів" –
  • "Хутровик" – ФК "Угорники" –
  • "Касова" – "Нептун-Покуття" –
  • "Гуцульщина-Сандаліно" – "Пробій" –
  • "Карпати" Бол. – "Прут" –