Першість області 2020/2021

МКомандаІВНПМзМпО
1Юність (Верхня)222200881566
2Колос Городенківщини (Вільхівці)221453612047
3Карпати (Кути)221327483841
4ФК Вербівці (Вербівці)221147453137
5Покуття-Нептун (Заболотів)221147372837
6Карпати (Болехів)22949392931
7Обрій (Чернятин)22778454828
8Карпати (Старі Богородчани)227312274524
9Сокіл (Коршів)226214346920
10Хутровик (Тисмениця)224711295419
11Касова (Бовшів)224414214516
12Придністров'я (Тлумач)22221821738

КАЛЕНДАР ЗМАГАНЬ

1 тур
27 вересня (неділя), 16:00
Придністров'я
2:2
Хутровик
Юність
2:0
Касова
Колос Городенківщини
2:2
Покуття-Нептун
Карпати (Болехів)
2:0
Карпати (Старі Богор.)
Обрій
2:2
Сокіл
Карпати (Кути)
0:2
ФК Вербівці
2 тур
4 жовтня (неділя), 15:00
Хутровик
0:2
ФК Вербівці
Сокіл
2:3
Карпати (Кути)
Карпати (Старі Богор.)
2:5
Обрій
Покуття-Нептун
2:0
Карпати (Болехів)
Колос Городенківщини
0:0
Касова
Придністров'я
2:6
Юність
3 тур
11 жовтня (неділя), 15:00
Юність
6:0
Хутровик
Колос Городенківщини
8:0
Придністров'я
Карпати (Болехів)
2:0
Касова
Обрій
0:1
Покуття-Нептун
Карпати (Кути)
4:0
Карпати (Старі Богор.)
Сокіл
2:2
ФК Вербівці
4 тур
14 жовтня (середа), 15:00
Хутровик
3:0
Сокіл
Карпати (Старі Богор.)
1:0
ФК Вербівці
Покуття-Нептун
0:2
Карпати (Кути)
Касова
1:0
Обрій
Придністров'я
0:3
Карпати (Болехів)
Юність
3:1
Колос Городенківщини
5 тур
18 жовтня (неділя), 15:00
Колос Городенківщини
4:3
Хутровик
Карпати (Болехів)
0:2
Юність
Обрій
8:0
Придністров'я
Карпати (Кути)
1:1
Касова
ФК Вербівці
2:0
Покуття-Нептун
Сокіл
1:0
Карпати (Старі Богор.)
6 тур
25 жовтня (неділя), 15:00
Хутровик
0:3
Карпати (Старі Богор.)
Покуття-Нептун
2:3
Сокіл
Касова
1:1
ФК Вербівці
Придністров'я
0:3
Карпати (Кути)
Юність
8:3
Обрій
Колос Городенківщини
4:1
Карпати (Болехів)
7 тур
28 жовтня (середа), 15:00
Карпати (Болехів)
1:2
Хутровик
Обрій
1:1
Колос Городенківщини
Карпати (Кути)
0:4
Юність
ФК Вербівці
4:1
Придністров'я
Сокіл
4:0
Касова
Карпати (Старі Богор.)
0:3
Покуття-Нептун
8 тур
1 листопада (неділя), 14:00
Хутровик
1:1
Покуття-Нептун
Касова
1:2
Карпати (Старі Богор.)
Придністров'я
2:1
Сокіл
Юність
4:1
ФК Вербівці
Колос Городенківщини
1:2
Карпати (Кути)
Карпати (Болехів)
2:2
Обрій
9 тур
8 листопада (неділя), 14:00
Обрій
6:4
Хутровик
Карпати (Кути)
3:1
Карпати (Болехів)
ФК Вербівці
1:1
Колос Городенківщини
Сокіл
0:3
Юність
Карпати (Старі Богор.)
2:1
Придністров'я
Покуття-Нептун
2:0
Касова
10 тур
15 листопада (неділя), 14:00
Хутровик
1:1
Касова
Придністров'я
0:1
Покуття-Нептун
Юність
2:0
Карпати (Старі Богор.)
Колос Городенківщини
5:0
Сокіл
Карпати (Болехів)
1:2
ФК Вербівці
Обрій
2:2
Карпати (Кути)
11 тур
22 листопада (неділя), 14:00
Карпати (Кути)
4:2
Хутровик
ФК Вербівці
1:2
Обрій
Сокіл
1:3
Карпати (Болехів)
Карпати (Старі Богор.)
0:1
Колос Городенківщини
Покуття-Нептун
1:2
Юність
Касова
0:1
Придністров'я
12 тур
4 квітня (неділя)
Хутровик
0:0
Придністров'я
Касова
0:4
Юність
Покуття-Нептун
1:2
Колос Городенківщини
Карпати (Старі Богор.)
1:1
Карпати (Болехів)
Сокіл
3:1
Обрій
ФК Вербівці
2:3
Карпати (Кути)
13 тур
11 квітня (неділя)
ФК Вербівці
3:0
Хутровик
Карпати (Кути)
4:1
Сокіл
Обрій
1:1
Карпати (Старі Богор.)
Карпати (Болехів)
0:0
Покуття-Нептун
Касова
0:3
Колос Городенківщини
Юність
3:1
Придністров'я
14 тур
18 квітня (неділя)
Хутровик
0:5
Юність
Придністров'я
1:3
Колос Городенківщини
Касова
0:3
Карпати (Болехів)
Покуття-Нептун
2:2
Обрій
Карпати (Старі Богор.)
3:1
Карпати (Кути)
ФК Вербівці
5:1
Сокіл
15 тур
25 квітня (неділя)
Сокіл
2:4
Хутровик
ФК Вербівці
2:0
Карпати (Старі Богор.)
Карпати (Кути)
5:0
Покуття-Нептун
Обрій
2:0
Касова
Карпати (Болехів)
6:1
Придністров'я
Колос Городенківщини
0:2
Юність
16 тур
9 травня (неділя)
Хутровик
0:2
Колос Городенківщини
Юність
5:1
Карпати (Болехів)
Придністров'я
2:3
Обрій
Касова
0:2
Карпати (Кути)
Покуття-Нептун
3:1
ФК Вербівці
Карпати (Старі Богор.)
2:5
Сокіл
17 тур
16 травня (неділя)
Карпати (Старі Богор.)
0:0
Хутровик
Сокіл
1:2
Покуття-Нептун
ФК Вербівці
6:1
Касова
Карпати (Кути)
1:0
Придністров'я
Обрій
0:3
Юність
Карпати (Болехів)
0:2
Колос Городенківщини
18 тур
23 травня (неділя)
Хутровик
0:0
Карпати (Болехів)
Колос Городенківщини
5:0
Обрій
Юність
7:2
Карпати (Кути)
Придністров'я
0:4
ФК Вербівці
Касова
3:0
Сокіл
Покуття-Нептун
4:1
Карпати (Старі Богор.)
19 тур
30 травня (неділя)
Покуття-Нептун
4:1
Хутровик
Карпати (Старі Богор.)
4:2
Касова
Сокіл
4:3
Придністров'я
ФК Вербівці
1:3
Юність
Карпати (Кути)
0:1
Колос Городенківщини
Обрій
2:1
Карпати (Болехів)
20 тур
6 червня (неділя)
Хутровик
2:2
Обрій
Карпати (Болехів)
5:0
Карпати (Кути)
Колос Городенківщини
2:2
ФК Вербівці
Юність
12:1
Сокіл
Придністров'я
1:3
Карпати (Старі Богор.)
Касова
1:3
Покуття-Нептун
21 тур
13 червня (неділя)
Касова
4:1
Хутровик
Покуття-Нептун
3:2
Придністров'я
Карпати (Старі Богор.)
1:2
Юність
Сокіл
0:7
Колос Городенківщини
ФК Вербівці
0:5
Карпати (Болехів)
Карпати (Кути)
4:1
Обрій
22 тур
20 червня (неділя)
Хутровик
3:2
Карпати (Кути)
Обрій
0:1
ФК Вербівці
Карпати (Болехів)
1:0
Сокіл
Колос Городенківщини
6:1
Карпати (Старі Богор.)
Юність
+:-
Покуття-Нептун
Придністров'я
1:5
Касова