Кубок області 2019/2020

Попередній етап 1/8 фіналу 1/4 фіналу

Попередній етап
Команди28 серпня (ср), 17:00
"Хутровик" (Тисмениця)"Прут" (Делятин)1:2 (дод.час, осн. - 0:0)
"Сокільське" (Тюдів)"Карпати" (Болехів)+:-
"Ураган" (Черніїв)"Карпати" (Кути)+:-
"Варатик" (Коломия)"Гуцульщина-ДЮСШ" (Косів)1:4

"Карпати" (Болехів) і "Карпати" (Кути) зараховано технічні поразки згідно з рішенням КДК ІФФФ №1 від 04.09.2019 р.

1/8 фіналу
КомандиПочаток 1-го матчу /
2-го матчу
Результат 1-го матчу /
2-го матчу
"Прут" (Делятин)"Покуття" (Коломия)16.10 (ср), 15:00
23.10 (ср), 14:00
0:4
-:+ (неявка)
"Карпати-Енергетик" (Галич)ФК "Турка" (Турка)16.10 (ср), 15:00
23.10 (ср), 14:00
1:0
4:2
"Прикарпаття-Тепловик" (Івано-Франківськ)"Ураган" (Черніїв)20.10 (нд), 15:00
03.11 (нд), 14:00
1:3
0:3
"Ніка-Вовчинець"
(Івано-Франківськ)
"Сокільське" (Тюдів)20.10 (нд), 15:00
27.10 (нд), 14:00
1:1
-:+ (неявка)
"Вихор" (Ямниця)"Нафтовик" (Долина)20.10 (нд), 15:00
27.10 (нд), 14:00
0:0
0:4
"Касова" (Бовшів)"Карпати" (Брошнів-Осада)20.10 (нд), 15:00
27.10 (нд), 14:00
1:5
0:3
"Бескид" (Надвірна)"Пробій" (Городенка)20.10 (нд), 15:00
27.10 (нд), 14:00
1:0
2:0
"Гуцульщина-ДЮСШ" (Косів)"Нептун-Покуття" (Заболотів)20.10 (нд), 15:00
27.10 (нд), 14:00
+:- (неявка)
+:-

"Нептун-Покуття" (Заболотів) зараховано технічну поразку (неявка на першу гру) та знято з розіграшу Кубка області згідно з рішенням КДК ІФФФ №8 від 23.10.2019 р. і Регламентом змагань.

1/4 фіналу
КомандиПочаток 1-го матчу /
2-го матчу
Результат 1-го матчу /
2-го матчу
"Карпати-Енергетик" (Галич)"Покуття" (Коломия)01.07 (ср), 18:00
08.07 (ср), 18:00
-:+
-:+
"Карпати" (Брошнів-Осада)"Сокільське" (Тюдів)01.07 (ср), 18:00
08.07 (ср), 18:00
2:3
2:0
"Ураган" (Черніїв)"Нафтовик" (Долина)01.07 (ср), 18:00
08.07 (ср), 18:00
2:2
1:0
"Бескид" (Надвірна)"Гуцульщина-ДЮСШ" (Косів)01.07 (ср), 18:00
08.07 (ср), 18:00
4:2
3:2

"Карпати-Енергетик" (Галич) знято з розіграшу Кубка області у зв'язку з відмовою команди від участі.

1/2 фіналу
Команди Початок 1-го матчу /
2-го матчу
Результат 1-го матчу /
2-го матчу
"Карпати" (Брошнів-Осада) "Ураган" (Черніїв) 22.07, 18:00
29.07, 18:00
3:2
4:4
"Бескид" (Надвірна) "Покуття" (Коломия) 22.07, 18:00
29.07, 18:00
1:1
0:3
Фінал 19 серпня (ср), 17:00
МЦС "РУХ", м. Івано-Франківськ
"Карпати" (Брошнів-Осада) "Покуття" (Коломия) :