Кубок Підгір'я 2018

Усі переможці та призери

Група "А"

М Команда І В Н П Мз Мп О
1 МФК "Прикарпаття" Івано-Франківськ 3 3 0 0 12 0 9
2 "Карпати" Брошнів-Осада 3 2 0 1 8 5 6
3 "Тепловик-ДЮСШ №3" Івано-Франківськ 3 1 0 2 11 5 3
4 "Козацький Острів" Чорнолізці 3 0 0 3 1 22 0
1 тур
  • 10 березня (субота)

    МФК "Прикарпаття" – "Тепловик-ДЮСШ №3" - 2:0

  • 11 березня (неділя)

    "Козацький Острів" – "Карпати" Б-О - 0:6

2 тур
  • 12 березня (понеділок)

    "Тепловик-ДЮСШ №3" – "Карпати" Б-О - 1:2

  • 13 березня (вівторок)

    МФК "Прикарпаття" – "Козацький Острів" - 6:0

3 тур
  • 14 березня (середа)

    "Козацький Острів" – "Тепловик-ДЮСШ №3" - 1:10

  • 15 березня (четвер)

    "Карпати" Б-О – МФК "Прикарпаття" - 0:4

Група "Б"

М Команда І В Н П Мз Мп О
1 ФК "Галич" Галич 3 3 0 0 11 1 9
2 "Вихор" Ямниця 3 0 2 1 3 7 2
3 "Нафтовик" Долина 3 0 2 1 3 5 2
4 ФК "Битків" Битків 3 0 2 1 1 5 2
1 тур
  • 10 березня (субота)

    "Вихор" – "Нафтовик" - 2:2

  • 11 березня (неділя)

    ФК "Галич" – ФК "Битків" - 4:0

2 тур
  • 12 березня (понеділок)

    ФК "Битків" – "Нафтовик" - 0:0

  • 13 березня (вівторок)

    ФК "Галич" – "Вихор" - 4:0

3 тур
  • 14 березня (середа)

    "Вихор" – ФК "Битків" - 1:1

  • 15 березня (четвер), 14:00

    "Нафтовик" – ФК "Галич" - 1:3

Група "В"

М Команда І В Н П Мз Мп О
1 "Покуття" Коломия 3 2 1 0 9 1 7
2 "Колос Городенківщини" Городенка 3 2 1 0 4 2 7
3 "Ніка-Вовчинець" Івано-Франківськ 3 1 0 2 2 6 3
4 НФК "Бурштин" Бурштин 3 0 0 3 0 6 0
1 тур
  • 10 березня (субота)

    "Ніка-Вовчинець" – НФК "Бурштин" - 1:0

  • 11 березня (неділя)

    "Покуття" – "Колос Городенківщини" - 1:1

2 тур
  • 12 березня (понеділок)

    НФК "Бурштин" – "Колос Городенківщини" - 0:1

  • 13 березня (вівторок)

    "Покуття" – "Ніка-Вовчинець" - 4:0

3 тур
  • 14 березня (середа)

    "Ніка-Вовчинець" – "Колос Городенківщини" - 1:2

  • 15 березня (четвер)

    НФК "Бурштин" – "Покуття" - 0:4


Півфінальна частина змагань

9-12 місце
  • 17 березня (субота)

    ФК "Битків" – НФК "Бурштин" - 2:2 (пен. 4:3)

  • 17 березня (субота)

    "Нафтовик" Долина – "Козацький Острів" Чорн. - 7:0

5-8 місце
  • 17 березня (субота)

    "Карпати" Б.-О. – "Ніка-Вовчинець" І.-Ф. - 2:2 (пен. 2:4)

  • 23 березня (п'ятниця)

    "Тепловик-ДЮСШ №3" Ів.-Фр. – "Вихор" Ямниця - 2:1

1-4 місце
  • 23 березня (п'ятниця)

    "Колос Городенківщини" Городенка – МФК "Прикарпаття" Івано-Франківськ - 3:3 (пен. 4:3)

  • 23 березня (п'ятниця)

    "Покуття" Коломия – ФК "Галич" Галич - –:+

Фінальна частина змагань

Матч за 11-12 місце
  • 24 березня (субота)

    НФК "Бурштин" – "Козацький Острів" Чорнолізці - +:–

Матч за 9-10 місце
  • 24 березня (субота)

    ФК "Битків" – "Нафтовик" Долина - 1:4

Матч за 7-8 місце
  • 24 березня (субота)

    "Карпати" Бр.-Осада – "Вихор" Ямниця - 3:3 (пен. 4:2)

Матч за 5-6 місце
  • 25 березня (неділя), 12:00

    "Ніка-Вовчинець" І.-Ф. – "Тепловик-ДЮСШ №3" І.-Ф. - 2:0

Матч за 3-4 місце
  • 25 березня (неділя)

    МФК "Прикарпаття" Ів.-Фр. – "Покуття" Коломия - +:–

Фінальний матч
  • 25 березня (неділя)

    "Колос Городенківщини" Городенка – ФК "Галич" Галич - 1:1 (пен. 1:3)