Кубок чемпіонів міст та районів області 2017-2018

Усі переможці та фіналісти

Група "А"

М Команда І В Н П Мз Мп О
1 "Кремінь" Пістинь (Косівський р-н) 6 3 2 1 16 9 11
2 "Прут" Видинів (Снятинський р-н) 6 2 4 0 12 10 10
3 "Обрій" Чернятин (Городенківський р-н) 6 3 1 2 10 11 10
4 ФК "Дебеславці" Дебеславці (Коломийський р-н) 6 0 1 5 4 12 1

Перше коло

1 тур,30 серпня (середа), 17:00
  • "Кремінь" – "Прут" – 1:1
  • ФК "Дебеславці" – "Обрій" – -:+ (КДК №5)
2 тур,13 вересня (середа), 17:00
  • "Прут" – "Обрій" – 3:2
  • "Кремінь" – ФК "Дебеславці" – 4:0
3 тур,21 вересня (четвер), 17:00
  • ФК "Дебеславці" – "Прут" – 1:1
  • "Обрій" – "Кремінь" – 4:2

Друге коло

4 тур,4 жовтня (середа), 16:00
  • "Прут" – ФК "Дебеславці" – 2:1
  • "Кремінь" – "Обрій" – 3:0
5 тур,11 жовтня (середа), 16:00
  • "Обрій" – "Прут" – 1:1
  • ФК "Дебеславці" – "Кремінь" – 0:2
6 тур,26 жовтня (четвер), 16:00
  • "Прут" – "Кремінь" – 4:4
  • "Обрій" – ФК "Дебеславці" – 3:2

Група "Б"

М Команда І В Н П Мз Мп О
1 "Вовки" Вовчківці (Снятинський р-н) 6 4 0 2 11 8 12
2 "Козацький Острів" Чорнолізці (Тисменицький р-н) 6 3 1 2 18 12 10
3 ФК "Прибилів" Прибилів (Тлумацький р-н) 6 2 1 3 13 14 7
4 "Арсенал" Тисменичани (Надвірнянський р-н) 6 2 0 4 10 18 6

Перше коло

1 тур,30 серпня (середа), 17:00
  • "Вовки" – "Арсенал" – 3:0
  • ФК "Прибилів" – "Козацький Острів" – 2:2
2 тур,13 вересня (середа), 17:00
  • "Арсенал" – "Козацький Острів" – 3:2
  • "Вовки" – ФК "Прибилів" – 1:0
3 тур,21 вересня (четвер), 17:00
  • ФК "Прибилів" – "Арсенал" – 4:2
  • "Козацький Острів" – "Вовки" – 4:2

Друге коло

4 тур,4 жовтня (середа), 16:00
  • "Арсенал" – ФК "Прибилів" – 3:1
  • "Вовки" – "Козацький Острів" – 1:0
5 тур,11 жовтня (середа), 16:00
  • "Козацький Острів" – "Арсенал" – 5:2
  • ФК "Прибилів" – "Вовки" – 4:1
6 тур,26 жовтня (четвер), 16:00
  • "Арсенал" – "Вовки" – 0:3
  • "Козацький Острів" – ФК "Прибилів" – 5:2

Група "В"

М Команда І В Н П Мз Мп О
1 "Авангард" Загвіздя (Тисменицький р-н) 6 4 0 2 17 16 12
2 ФК "Крихівці" Крихівці (м. Івано-Франківськ) 6 3 0 3 13 11 9
3 ФК "Верхня Липиця" Верхня Липиця (Рогатинський р-н) 6 2 1 3 6 9 7
4 "Луквиця" Вікторів (Галицький р-н) 6 2 1 3 14 14 7

Перше коло

1 тур,30 серпня (середа), 17:00
  • ФК "Крихівці" – ФК "Верхня Липиця" – 1:0
  • 7 вересня (четвер), 17:00
  • "Луквиця" – "Авангард" – 4:1
2 тур,13 вересня (середа), 17:00
  • "Авангард" – ФК "Крихівці" – 3:6
  • ФК "Верхня Липиця" – "Луквиця" – 3:2
3 тур,21 вересня (четвер), 17:00
  • ФК "Верхня Липиця" – "Авангард" – 0:2
  • ФК "Крихівці" – "Луквиця" – 2:1

Друге коло

4 тур,4 жовтня (середа), 16:00
  • "Луквиця" – ФК "Крихівці" – 3:2
  • "Авангард" – ФК "Верхня Липиця" – 3:1
5 тур,11 жовтня (середа), 16:00
  • ФК "Крихівці" – "Авангард" – 1:2
  • "Луквиця" – ФК "Верхня Липиця" – 0:0
6 тур,26 жовтня (четвер), 16:00
  • "Аванград" – "Луквиця" – 6:4
  • ФК "Верхня Липиця" – ФК "Крихівці" – 2:1

Група "Г"

М Команда І В Н П Мз Мп О
1 "Рубань" Велика Тур'я (Долинський р-н) 6 3 3 0 20 12 12
2 ФК "Сваричів" Сваричів (Рожнятівський р-н) 6 3 2 1 17 9 11
3 "Сокіл" Голинь (Калуський р-н) 6 2 2 2 15 14 8
4 "Карпати" Старі Богородчани (Богородчанський р-н) 6 0 1 5 10 27 1

Перше коло

1 тур,30 серпня (середа), 17:00
  • ФК "Сваричів" – "Карпати" – 5:1
  • "Сокіл" – "Рубань" – 1:1
2 тур,13 вересня (середа), 17:00
  • "Карпати" – "Рубань" – 1:4
  • ФК "Сваричів" – "Сокіл" – 5:2
3 тур,21 вересня (четвер), 17:00
  • "Сокіл" – "Карпати" – 6:2
  • "Рубань" – ФК "Сваричів" – 3:3

Друге коло

4 тур,4 жовтня (середа), 16:00
  • "Карпати" – "Сокіл" – 2:2
  • ФК "Сваричів" – "Рубань" – 1:1
5 тур,11 жовтня (середа), 16:00
  • "Рубань" – "Карпати" – 8:4
  • "Сокіл" – ФК "Сваричів" – 2:1
6 тур,26 жовтня (четвер), 16:00
  • "Карпати" – ФК "Сваричів" – 0:2
  • "Рубань" – "Сокіл" – 3:2
1/4 фіналу 00.00.2018 00.00.2018
Команди Перший матч Матч-відповідь
"----------" (----------) – "----------" (----------) -:- -:-
"----------" (----------) – "----------" (----------) -:- -:-
"----------" (----------) – "----------" (----------) -:- -:-
"----------" (----------) – "----------" (----------) -:- -:-
1/2 фіналу 00.00.2018 00.00.2018
Команди Перший матч Матч-відповідь
"----------" (----------) – "----------" (----------) -:- -:-
"----------" (----------) – "----------" (----------) -:- -:-
Фінал 00.00.2018
"----------" (----------) – "----------" (----------) -:-