Кубок чемпіонів міст і районів області 2020/2021

Group АGroup BGroup CGroup D

Group А

МКомандаІВНПМзМпО
1 "Довбушівець" (Печеніжин) 3 3 0 0 15 10 9
2 ФК "Студінка" (Студінка) 3 2 0 1 9 3 6
3 ФК "Марківці" (Марківці) 3 1 0 2 4 8 3
4 "Яструб" (Поляниця) 3 0 0 3 7 14 0

Перше коло

1 тур
  • 23 вересня (чт), 16:30
  • ФК "Марківці" – "Яструб" – 2:1
  • "Довбушівець" – ФК "Студінка" – 3:2
2 тур
  • 29 вересня (ср), 16:30
  • "Яструб" – ФК "Студінка" – 0:4
  • ФК "Марківці" – "Довбушівець" – 2:4
3 тур
  • 7 жовтня (чт), 16:00
  • "Довбушівець" – "Яструб" – 8:6
  • ФК "Студінка" – ФК "Марківці" – 3:0

Друге коло

4 тур
  • 13 жовтня (ср), 16:00
  • ФК "Марківці" – ФК "Студінка" – :
  • 14 жовтня (ср), 16:00
  • "Яструб" – "Довбушівець" – :
5 тур
  • 20 жовтня (ср), 16:00
  • ФК "Студінка" – "Яструб" – :
  • "Довбушівець" – ФК "Марківці" – :
6 тур
  • 28 жовтня (чт), 15:30
  • "Яструб" – ФК "Марківці" – :
  • ФК "Студінка" – "Довбушівець" – :

Group B

МКомандаІВНПМзМпО
1 "Колос" (Цінева) 3 3 0 0 8 1 9
2 ФК "Будилів" (Будилів) 3 2 0 1 7 6 6
3 ФК "Дзвиняч" (Дзвиняч) 3 0 1 2 3 5 1
4 ФК "Дубівці" (Дубівці) 3 0 1 2 1 7 1

Перше коло

1 тур
  • 23 вересня (чт), 16:30
  • ФК "Дубівці" – ФК "Дзвиняч" – 0:0
  • ФК "Будилів" – "Колос" – 1:2
2 тур
  • 29 вересня (ср), 16:30
  • ФК "Дзвиняч" – "Колос" – 0:1
  • ФК "Дубівці" – ФК "Будилів" – 1:2
3 тур
  • 7 жовтня (чт), 16:00
  • ФК "Будилів" – ФК "Дзвиняч" – 4:3
  • "Колос" – ФК "Дубівці" – 5:0

Друге коло

4 тур
  • 13 жовтня (ср), 16:00
  • ФК "Дзвиняч" – ФК "Будилів" – :
  • ФК "Дубівці" – "Колос" – :
5 тур
  • 20 жовтня (ср), 16:00
  • "Колос" – ФК "Дзвиняч" – :
  • ФК "Будилів" – ФК "Дубівці" – :
6 тур
  • 28 жовтня (чт), 15:30
  • ФК "Дзвиняч" – ФК "Дубівці" – :
  • "Колос" – ФК "Будилів" – :

Group C

МКомандаІВНПМзМпО
1 "Сокіл" (Голинь) 3 2 1 0 10 3 7
2 "Прут" (Видинів) 3 2 1 0 10 4 7
3 ФК "Крихівці" (Крихівці) 3 1 0 2 3 10 3
4 "Прут" (Прутівка) 3 0 0 3 3 9 0

Перше коло

1 тур
  • 23 вересня (чт), 16:30
  • ФК "Крихівці" – "Прут" (Прутівка) – 3:0
  • "Прут" (Видинів) – "Сокіл" – 2:2
2 тур
  • 30 вересня (чт), 16:30
  • "Прут" (Прутівка) – "Сокіл" – 1:3
  • ФК "Крихівці" – "Прут" (Видинів) – 0:5
3 тур
  • 7 жовтня (чт), 16:00
  • "Прут" (Видинів) – "Прут" (Прутівка) – 3:2
  • "Сокіл" – ФК "Крихівці" – 5:0

Друге коло

4 тур
  • 13 жовтня (ср), 16:00
  • "Прут" (Прутівка) – "Прут" (Видинів) – :
  • ФК "Крихівці" – "Сокіл" – :
5 тур
  • 21 жовтня (чт), 16:00
  • "Сокіл" – "Прут" (Прутівка) – :
  • "Прут" (Видинів) – ФК "Крихівці" – :
6 тур
  • 27 жовтня (ср), 15:30
  • "Прут" (Прутівка) – ФК "Крихівці" – :
  • "Сокіл" – "Прут" (Видинів) – :

Group D

МКомандаІВНПМзМпО
1 "Легіон" (Івано-Франківськ) 3 2 1 0 13 4 7
2 "Ватра" (Корнів) 3 1 1 1 6 8 4
3 "Зоря" (Рожнів) 3 1 0 2 3 9 3
4 ФК "Збора" (Збора) 3 0 2 1 5 6 2

Перше коло

1 тур
  • 23 вересня (чт), 16:30
  • "Легіон" – "Зоря" – 5:1
  • "Ватра" – ФК "Збора" – 2:2
2 тур
  • 30 вересня (чт), 16:30
  • "Зоря" – ФК "Збора" – 2:1
  • "Легіон" – "Ватра" – 6:1
3 тур
  • 7 жовтня (чт), 16:00
  • "Ватра" – "Зоря" – 3:0
  • ФК "Збора" – "Легіон" – 2:2

Друге коло

4 тур
  • 13 жовтня (ср), 16:00
  • "Зоря" – "Ватра" – :
  • "Легіон" – ФК "Збора" – :
5 тур
  • 21 жовтня (чт), 16:00
  • ФК "Збора" – "Зоря" – :
  • "Ватра" – "Легіон" – :
6 тур
  • 27 жовтня (ср), 15:30
  • "Зоря" – "Легіон" – :
  • ФК "Збора" – "Ватра" – :
1/4 фіналу
Команди Початок 1-го матчу /
2-го матчу
Результат 1-го матчу /
2-го матчу
"ххххх" ххххх "ххххх" ххххх хх ххххх (хх), 00:00
хх ххххх (хх), 00:00
:
:
"ххххх" ххххх "ххххх" ххххх хх ххххх (хх), 00:00
хх ххххх (хх), 00:00
:
:
"ххххх" ххххх "ххххх" ххххх хх ххххх (хх), 00:00
хх ххххх (хх), 00:00
:
:
"ххххх" ххххх "ххххх" ххххх хх ххххх (хх), 00:00
хх ххххх (хх), 00:00
:
:
1/2 фіналу
Команди Початок 1-го матчу /
2-го матчу
Результат 1-го матчу /
2-го матчу
"ххххх" ххххх "ххххх" ххххх хх ххххх (хх), 00:00
хх ххххх (хх), 00:00
:
:
"ххххх" ххххх "ххххх" ххххх хх ххххх (хх), 00:00
хх ххххх (хх), 00:00
:
:
ФІНАЛ
Команди Початок матчу Результат матчу
"ххххх" ххххх "ххххх" ххххх хх ххххх (хх), 00:00 :