Чемпіонат першої ліги 2016-2017

Усі переможці та призери
МКомандаІВНПМзМпО
1 "Карпати" (Коломия) 24 20 2 2 69 16 62
2 "Колос Городенківщини" (Городенка) 24 16 3 5 43 22 51
3 ФК "Калуш" (Калуш) 24 14 6 4 56 16 48
4 "Гал-Вапно" (Галич) 24 13 6 5 44 23 45
5 "Карпати" (Брошнів-Осада) 24 12 6 6 45 27 42
6 ФК "Битків" (Битків) 24 9 6 9 48 37 33
7 "Тепловик-ДЮСШ №3" (Івано-Франківськ) 24 9 6 9 36 28 33
8 ФК "Турка" (Турка) 24 8 7 9 24 32 31
9 "Нафтовик" (Долина) 24 7 3 14 25 41 24
10 "Бескид" (Надвірна) 24 6 6 12 27 51 24
11 "Карпати" (Болехів) 24 5 4 15 25 58 19
12 "Вихор" (Ямниця) 24 4 3 17 27 78 15
13 "Придністров'я" (Тлумач) 24 3 2 19 30 70 11

Перше коло

1 тур 14 серпня (неділя), 17:00
  • ФК "Турка" – ФК "Битків" – 2:2
  • "Колос Городенківщини" – "Нафтовик" – 1:0
  • ФК "Калуш" – "Карпати" Б-О – 0:0
  • "Тепловик-ДЮСШ №3" – "Вихор" – 4:2
  • "Карпати" Б – "Карпати" К – 0:1
  • "Бескид" – "Гал-Вапно" – 0:4
2 тур 21 серпня (неділя), 17:00
  • "Карпати" К – "Бескид" – 7:0
  • "Вихор" – "Карпати" Б – 1:2
  • "Карпати" Б-О – "Тепловик-ДЮСШ №3" – 0:1
  • "Нафтовик" – ФК "Калуш" – 0:4
  • ФК "Битків" – "Колос Городенківщини" – 1:2
  • "Придністров'я" – ФК "Турка" – 1:3
3 тур 28 серпня (неділя), 17:00
  • "Колос Городенківщини" – "Придністров'я" – 2:1
  • ФК "Калуш" – ФК "Битків" – 3:0
  • "Тепловик-ДЮСШ №3" – "Нафтовик" – 0:0
  • "Карпати" Б – "Карпати" Б-О – 1:3
  • "Бескид" – "Вихор" – 2:2
  • "Гал-Вапно" – "Карпати" К – 0:1
4 тур 4 вересня (неділя), 16:00
  • "Вихор" – "Гал-Вапно" – 1:1
  • "Карпати" Б-О – "Бескид" – 3:2
  • "Нафтовик" – "Карпати" Б – 0:1
  • ФК "Битків" – "Тепловик-ДЮСШ №3" – 2:2
  • "Придністров'я" – ФК "Калуш" – 0:4
  • ФК "Турка" – "Колос Городенківщини" – 1:2
5 тур 11 вересня (неділя), 16:00
  • ФК "Калуш" – ФК "Турка" – 1:0
  • "Тепловик-ДЮСШ №3" – "Придністров'я" – 3:0
  • "Карпати" Б – ФК "Битків" – 3:2
  • "Бескид" – "Нафтовик" – 1:0
  • "Гал-Вапно" – "Карпати" Б-О – 3:1
  • "Карпати" К – "Вихор" – 6:0
6 тур 18 вересня (неділя), 16:00
  • "Карпати" Б-О – "Карпати" К – 1:1
  • "Нафтовик" – "Гал-Вапно" – 0:3
  • ФК "Битків" – "Бескид" – 3:0
  • "Придністров'я" – "Карпати" Б – 3:3
  • ФК "Турка" – "Тепловик-ДЮСШ №3" – 2:1
  • "Колос Городенківщини" – ФК "Калуш" – 1:2
7 тур 25 вересня (неділя), 16:00
  • "Тепловик-ДЮСШ №3" – "Колос Городенківщини" – 2:2
  • "Карпати" Б – ФК "Турка" – 0:0
  • "Бескид" – "Придністров'я" – 2:1
  • "Гал-Вапно" – ФК "Битків" – 1:1
  • "Карпати" К – "Нафтовик" – 2:2
  • "Вихор" – "Карпати" Б-О – 1:2
8 тур 2 жовтня (неділя), 15:00
  • "Нафтовик" – "Вихор" – 3:1
  • ФК "Битків" – "Карпати" К – 0:1
  • "Придністров'я" – "Гал-Вапно" – 0:4
  • ФК "Турка" – "Бескид" – 1:1
  • "Колос Городенківщини" – "Карпати" Б – 2:0
  • ФК "Калуш" – "Тепловик-ДЮСШ №3" – 2:1
9 тур 9 жовтня (неділя), 15:00
  • "Карпати" Б – ФК "Калуш" – 0:0
  • "Бескид" – "Колос Городенківщини" – 2:1
  • "Гал-Вапно" – ФК "Турка" – 0:1
  • "Карпати" К – "Придністров'я" – 6:1
  • "Вихор" – ФК "Битків" – 3:5
  • "Карпати" Б-О – "Нафтовик" – 3:0
10 тур 16 жовтня (неділя), 15:00
  • ФК "Битків" – "Карпати" Б-О – 0:2
  • "Придністров'я" – "Вихор" – 1:2
  • ФК "Турка" – "Карпати" К – 1:5
  • "Колос Городенківщини" – "Гал-Вапно" – 0:0
  • ФК "Калуш" – "Бескид" – 7:1
  • "Тепловик-ДЮСШ №3" – "Карпати" Б – 1:0
11 тур 23 жовтня (неділя), 15:00
  • "Бескид" – "Тепловик-ДЮСШ №3" – 0:0
  • "Гал-Вапно" – ФК "Калуш" – 1:0
  • "Карпати" К – "Колос Городенківщини" – 1:0
  • "Вихор" – ФК "Турка" – 4:2
  • "Карпати" Б-О – "Придністров'я" – 7:0
  • "Нафтовик" – ФК "Битків" – 0:0
12 тур 30 жовтня (неділя), 15:00
  • "Придністров'я" – "Нафтовик" – 3:1
  • ФК "Турка" – "Карпати" Б-О – 0:0
  • "Колос Городенківщини" – "Вихор" – 5:1
  • ФК "Калуш" – "Карпати" К – 0:1
  • "Тепловик-ДЮСШ №3" – "Гал-Вапно" – 1:1
  • "Карпати" Б – "Бескид" – 2:1
13 тур 6 листопада (неділя), 15:00
  • "Гал-Вапно" – "Карпати" Б – 3:0
  • "Карпати" К – "Тепловик-ДЮСШ №3" – 3:2
  • "Вихор" – ФК "Калуш" – 1:3
  • "Карпати" Б-О – "Колос Городенківщини" – 2:2
  • "Нафтовик" – ФК "Турка" – 1:3
  • ФК "Битків" – "Придністров'я" – 6:2

Друге коло

14 тур 2 квітня (неділя), 16:00
  • ФК "Битків" – ФК "Турка" – 0:0
  • "Нафтовик" – "Колос Городенківщини" – 1:0
  • "Карпати" Б-О – ФК "Калуш" – 1:1
  • "Вихор" – "Тепловик-ДЮСШ №3" – 1:3
  • "Гал-Вапно" – "Бескид" – 2:1
13 квітня (неділя), 17:00
  • "Карпати" К – "Карпати" Б – 10:0
15 тур 9 квітня (неділя), 16:00
  • "Бескид" – "Карпати" К – 0:1
  • "Карпати" Б – "Вихор" – 2:3
  • "Тепловик-ДЮСШ №3" – "Карпати" Б-О – 2:0
  • ФК "Калуш" – "Нафтовик" – 2:0
  • "Колос Городенківщини" – ФК "Битків" – 4:0
  • ФК "Турка" – "Придністров'я" – +:-
16 тур 13 квітня (неділя), 17:00
  • "Нафтовик" – "Тепловик-ДЮСШ №3" – 2:1
18 квітня (вівторок), 16:00
  • "Придністров'я" – "Колос Городенківщини" – 2:4
  • ФК "Битків" – ФК "Калуш" – 2:0
  • "Карпати" Б-О – "Карпати" Б – 4:2
  • "Вихор" – "Бескид" – 0:1
  • "Карпати" К – "Гал-Вапно" – 0:1
17 тур 23 квітня (неділя), 16:00
  • "Гал-Вапно" – "Вихор" – 3:0
  • "Бескид" – "Карпати" Б-О – 4:1
  • "Карпати" Б – "Нафтовик" – 1:3
  • "Тепловик-ДЮСШ №3" – ФК "Битків" – 2:0
  • ФК "Калуш" – "Придністров'я" – 1:0
  • "Колос Городенківщини" – ФК "Турка" – 1:0
18 тур 30 квітня (неділя), 16:00
  • ФК "Турка" – ФК "Калуш" – 2:2
  • "Придністров'я" – "Тепловик-ДЮСШ №3" – 3:2
  • ФК "Битків" – "Карпати" Б – 6:2
  • "Нафтовик" – "Бескид" – 1:0
  • "Карпати" Б-О – "Гал-Вапно" – 1:1
  • "Вихор" – "Карпати" К – 0:3
19 тур 7 травня (неділя), 17:00
  • "Карпати" К – "Карпати" Б-О – 4:2
  • "Гал-Вапно" – "Нафтовик" – 4:1
  • "Бескид" – ФК "Битків" – 1:4
  • "Карпати" Б – "Придністров'я" – 2:1
  • "Тепловик-ДЮСШ №3" – ФК "Турка" – 3:0
  • ФК "Калуш" – "Колос Городенківщини" – 2:0
20 тур 14 травня (неділя), 17:00
  • "Колос Городенківщини" – "Тепловик-ДЮСШ №3" – +:-
  • ФК "Турка" – "Карпати" Б – 1:0
  • "Придністров'я" – "Бескид" – 2:2
  • ФК "Битків" – "Гал-Вапно" – 0:0
  • "Нафтовик" – "Карпати" К – 1:3
  • "Карпати" Б-О – "Вихор" – 2:0
21 тур 21 травня (неділя), 17:00
  • "Вихор" – "Нафтовик" – 0:7
  • "Карпати" К – ФК "Битків" – 3:0
  • "Гал-Вапно" – "Придністров'я" – 0:2
  • "Бескид" – ФК "Турка" – 0:3
  • "Карпати" Б – "Колос Городенківщини" – 0:2
  • "Тепловик-ДЮСШ №3" – ФК "Калуш" – 2:2
22 тур 25 травня (четвер), 17:00
  • ФК "Турка" – "Гал-Вапно" – 1:3
28 травня (неділя), 17:00
  • ФК "Калуш" – "Карпати" Б – 2:0
  • "Колос Городенківщини" – "Бескид" – 3:1
  • "Придністров'я" – "Карпати" К – 2:3
  • ФК "Битків" – "Вихор" – 6:0
  • "Нафтовик" – "Карпати" Б-О – 0:2
23 тур 1 червня (четвер), 18:00
  • "Карпати" Б-О – ФК "Битків" – 3:0
  • "Вихор" – "Придністров'я" – 4:1
  • "Карпати" К – ФК "Турка" – 3:0
  • "Гал-Вапно" – "Колос Городенківщини" – 3:5
  • "Карпати" Б – "Тепловик-ДЮСШ №3" – 1:2
4 червня (неділя), 17:00
  • "Бескид" – ФК "Калуш" – 1:1
Резервний день 8 червня (четвер), 17:00
  • фіналісти Кубка області
24 тур 11 червня (неділя), 17:00
  • "Тепловик-ДЮСШ №3" – "Бескид" – 0:2
  • ФК "Калуш" – "Гал-Вапно" – 5:0
  • "Колос Городенківщини" – "Карпати" К – 1:0
  • ФК "Турка" – "Вихор" – 0:0
  • "Придністров'я" – "Карпати" Б-О – 2:3
  • ФК "Битків" – "Нафтовик" – 4:0
25 тур 18 червня (неділя), 17:00
  • "Нафтовик" – "Придністров'я" – 2:1
  • "Карпати" Б-О – ФК "Турка" – 2:0
  • "Вихор" – "Колос Городенківщини" – 0:3
  • "Карпати" К – ФК "Калуш" – 2:1
  • "Гал-Вапно" – "Тепловик-ДЮСШ №3" – 1:0
  • "Бескид" – "Карпати" Б – 2:2
26 тур 25 червня (неділя), 17:00
  • "Карпати" Б – "Гал-Вапно" – 1:5
  • "Тепловик-ДЮСШ №3" – "Карпати" К – 1:2
  • ФК "Калуш" – "Вихор" – 11:0
  • "Колос Городенківщини" – "Карпати" Б-О – +:-
  • ФК "Турка" – "Нафтовик" – 1:0
  • "Придністров'я" – ФК "Битків" – 1:4
Суперкубок області 28 червня (середа), 17:00
  • (Чемпіон 1 ліги - Володар Кубка області)