Чемпіонат першої ліги 2018-2019 років

Усі переможці та призери
МКомандаІВНПМзМпО
1 "Нафтовик" (Долина) 18 14 2 2 46 14 44
2 "Карпати" (Брошнів-Осада) 18 10 3 5 37 23 33
3 "Прикарпаття-Тепловик" (Івано-Франківськ) 18 9 4 5 37 17 31
4 ФК "Турка" (Турка) 18 7 5 6 25 24 26
5 "Бескид" (Надвірна) 18 7 5 6 20 23 26
6 НФК "Бурштин" (Бурштин) 18 7 3 8 19 41 24
7 ФК "Битків" (Битків) 18 6 6 6 24 22 24
8 "Вихор" (Ямниця) 18 6 3 9 25 25 21
9 "Ніка-Вовчинець" (Івано-Франківськ) 18 4 2 12 20 37 14
10 "Кремінь" (Пістинь) 18 2 3 13 14 41 9

"Кремінь" (Пістинь) зараховано технічну поразку в матчі 17 туру згідно з рішенням КДК ІФФФ №13 від 19.06.2019

"Ніка-Вовчинець" (Івано-Франківськ) зараховано технічну поразку в матчі 18 туру згідно з рішенням КДК ІФФФ №13 від 19.06.2019

Перше коло

1 тур 19 серпня (неділя), 17:00
  • "Бескид" – "Кремінь" – 0:0
  • ФК "Турка" – "Нафтовик" – 2:1
  • НФК "Бурштин" – "Карпати" Б-О – 2:1
  • "Вихор" – ФК "Битків" – 0:0
  • "Прикарпаття-Тепловик" – "Ніка-Вовчинець" – 3:1
2 тур 26 серпня (неділя), 17:00
  • "Кремінь" – "Ніка-Вовчинець" – 0:3
  • ФК "Битків" – "Прикарпаття-Тепловик" – 1:2
  • "Карпати" Б-О – "Вихор" – 1:0
  • "Нафтовик" – НФК "Бурштин" – 4:1
  • "Бескид" – ФК "Турка" – 0:0
3 тур 2 вересня (неділя), 16:00
  • ФК "Турка" – "Кремінь" – 2:1
  • НФК "Бурштин" – "Бескид" – 2:0
  • "Вихор" – "Нафтовик" – 0:2
  • "Прикарпаття-Тепловик" – "Карпати" Б-О – 1:3
  • "Ніка-Вовчинець" – ФК "Битків" – 0:2
4 тур 9 вересня (неділя), 16:00
  • "Кремінь" – ФК "Битків" – 2:2
  • "Карпати" Б-О – "Ніка-Вовчинець" – 3:1
  • "Нафтовик" – "Прикарпаття-Тепловик" – 2:1
  • "Бескид" – "Вихор" – 1:3
  • ФК "Турка" – НФК "Бурштин" – 1:1
5 тур 16 вересня (неділя), 16:00
  • НФК "Бурштин" – "Кремінь" – 1:2
  • "Вихор" – ФК "Турка" – 1:3
  • "Прикарпаття-Тепловик" – "Бескид" – 1:1
  • "Нафтовик" – "Ніка-Вовчинець" – 6:0
  • ФК "Битків" – "Карпати" Б-О – 0:1
6 тур 23 вересня (неділя), 16:00
  • "Кремінь" – "Карпати" Б-О – 1:1
  • "Нафтовик" – ФК "Битків" – 2:0
  • "Бескид" – "Ніка-Вовчинець" – 2:1
  • ФК "Турка" – "Прикарпаття-Тепловик" – 0:5
  • НФК "Бурштин" – "Вихор" – 2:1
7 тур 30 вересня (неділя), 16:00
  • "Вихор" – "Кремінь" – 1:0
  • "Прикарпаття-Тепловик" – НФК "Бурштин" – 5:0
  • "Ніка-Вовчинець" – ФК "Турка" – 0:3
  • ФК "Битків" – "Бескид" – 2:2
  • "Карпати" Б-О – "Нафтовик" – 1:3
8 тур 7 жовтня (неділя), 15:00
  • "Кремінь" – "Нафтовик" – 1:3
  • "Бескид" – "Карпати" Б-О – 2:1
  • ФК "Турка" – ФК "Битків" – 1:1
  • НФК "Бурштин" – "Ніка-Вовчинець" – 2:2
  • "Вихор" – "Прикарпаття-Тепловик" – 1:2
9 тур 14 жовтня (неділя), 15:00
  • "Прикарпаття-Тепловик" – "Кремінь" – 7:0
  • "Ніка-Вовчинець" – "Вихор" – 0:3
  • ФК "Битків" – НФК "Бурштин" – 1:2
  • "Карпати" Б-О – ФК "Турка" – 3:2
  • "Нафтовик" – "Бескид" – 4:1

Друге коло

10 тур 14 квітня (неділя), 16:00
  • "Кремінь" – "Бескид" – 0:2
  • "Нафтовик" – ФК "Турка" – 3:0
  • "Карпати" Б-О – НФК "Бурштин" – 4:1
  • ФК "Битків" – "Вихор" – 1:1
  • "Ніка-Вовчинець" – "Прикарпаття-Тепловик" – 0:3
11 тур 20 квітня (субота), 16:00
  • "Ніка-Вовчинець" – "Кремінь" – 3:2
  • "Прикарпаття-Тепловик" – ФК "Битків" – 0:0
  • "Вихор" – "Карпати" Б-О – 1:2
  • НФК "Бурштин" – "Нафтовик" – 0:4
  • ФК "Турка" – "Бескид" – 2:0
12 тур 4 травня (субота), 17:00
  • ФК "Битків" – "Ніка-Вовчинець" – 2:1
5 травня (неділя), 17:00
  • "Кремінь" – ФК "Турка" – 0:2
  • "Бескид" – НФК "Бурштин" – 5:0
  • "Нафтовик" – "Вихор" – 3:0
  • "Карпати" Б-О – "Прикарпаття-Тепловик" – 2:0
13 тур 12 травня (неділя), 15:00
  • ФК "Битків" – "Кремінь" – 2:0
12 травня (неділя), 17:00
  • "Ніка-Вовчинець" – "Карпати" Б-О – 3:2
  • "Прикарпаття-Тепловик" – "Нафтовик" – 1:1
  • "Вихор" – "Бескид" – 0:0
  • НФК "Бурштин" – ФК "Турка" – 2:1
14 тур 19 травня (неділя), 17:00
  • "Кремінь" – НФК "Бурштин" – 0:1
  • ФК "Турка" – "Вихор" – 4:1
  • "Бескид" – "Прикарпаття-Тепловик" – 1:0
  • "Ніка-Вовчинець" – "Нафтовик" – 1:2
  • "Карпати" Б-О – ФК "Битків" – 3:4
15 тур 26 травня (неділя), 17:00
  • "Карпати" Б-О – "Кремінь" – 3:0
  • ФК "Битків" – "Нафтовик" – 1:3
  • "Вихор" – НФК "Бурштин" – 6:0
26 травня (неділя), 18:30
  • "Прикарпаття-Тепловик" – ФК "Турка" – 2:1
28 травня (вівторок), 18:00
  • "Ніка-Вовчинець" – "Бескид" – 0:1
16 тур 2 червня (неділя), 17:00
  • "Кремінь" – "Вихор" – 2:6
  • НФК "Бурштин" – "Прикарпаття-Тепловик" – 0:0
  • "Бескид" – ФК "Битків" – 0:2
  • "Нафтовик" – "Карпати" Б-О – 2:2
9 червня (неділя), 17:00
  • ФК "Турка" – "Ніка-Вовчинець" – 1:1
17 тур 12 червня (середа), 17:00
  • "Нафтовик" – "Кремінь" – +:-
  • "Карпати" Б-О – "Бескид" – 4:0
  • ФК "Битків" – ФК "Турка" – 2:0
  • "Ніка-Вовчинець" – НФК "Бурштин" – 3:0
  • "Прикарпаття-Тепловик" – "Вихор" – 2:0
18 тур 16 червня (неділя), 17:00
  • "Кремінь" – "Прикарпаття-Тепловик" – 3:2
  • "Вихор" – "Ніка-Вовчинець" – +:-
  • НФК "Бурштин" – ФК "Битків" – 2:1
  • ФК "Турка" – "Карпати" Б-О – 0:0
  • "Бескид" – "Нафтовик" – 2:1