Новини :: Кубок чемпіонів міст і районів області

|

"Козацький острів" (Чорнолізці) - володар Кубка чемпіонів міст та районів області

Козацький острів (Чорнолізці) - володар Кубка чемпіонів міст та районів області

13 грудня на івано-франківському стадіоні "Гірка" відбувся фінальний матч розіграшу Кубка чемпіонів міст та районів Івано-Франківської області з футболу. Головний трофей змагань виборювали чемпіони Тисменицького та Богородчанського районів.

Рахунок в зустрічі на 27-й хвилині відкрив Андрій Терлецький, вправно реалізувавши одинадцятиметровий штрафний удар. У другій половині гри на 69-й хвилині влучним дальнім пострілом відзначився Андрій Солоненко.

Таким чином, забивши в кожному із таймів по голу у ворота богородчанського "Газовика", команда "Козацький острів" із села Чорнолізці вперше в своїй історії стала володарем Кубка чемпіонів міст та районів області. А загалом, представник Тисмениччини вчетверте здобуває приз за одинадцять проведених турнірів.

Фінальний матч Кубку чемпіонів міст та районів області-2015 був останнім для Миколи Гудими та Сергія Чорного в ранзі арбітрів. Микола і Сергій цією грою завершили свою суддівську кар'єру, залишивши за плечима солідний послужний список обслужених футбольних поєдинків. Вболівальники на стадіоні нагородили оплесками арбітрів, віддавши данину їх багаторічній роботі.

Кубок чемпіонів міст та районів Івано-Франківської області – Фінал

"Козацький острів"" (Чорнолізці) – "Газовик" (Богородчани) – 2:0 (1:0)

13.12.2015, 12:00. Івано-Франківськ, Стадіон "Гірка". 1000 глядачів, +2°C, оцінка поля – 3

Арбітри: Тарас Дем'янчук (Івано-Франківськ), Микола Гудима (Обертин), Сергій Чорний (Івано-Франківськ)

4-й арбітр: Богдан Морозюк (Івано-франківськ)

Спостерігач арбітражу: Ігор Лаврів (Івано-Франківськ)

Делегат ІФФФ: Василь Луцький (Боднарів)

"КОЗАЦЬКИЙ ОСТРІВ": Михайло Назарук, Михайло Гайдейчук (Роман Галка, 72), Андрій Солоненко, Юрій Балагурак, Михайло Лаврук (к), Богдан Ольшанецький, Роман Третяк, Віктор Барчук, Андрій Терлецький, Роман Семенчук (Олександр Довгань, 89), Зіновій Моголівський

Запасні: Ігор Кода, Петро Гуйван, Андрій Луцький, Михайло Костриця, Остап Гладун

Головний тренер: Якимович А.

"ГАЗОВИК": Роман Шумляс (Іван Данилюк, 87), Микола Вітовський, Володимир Коломия, Микола Савчук, Олег Фафлей (к), Роман Колінковський (Сергій Гладковський, 58), Дмитро Мельниченко, Анатолій Стецьків (Денис Клебан, 80), Олександр Близнюков, Іван Павлюк (Назар Заруба, 65), Іван Загірняк (Андрій Семенчук, 82)

Запасні: Михайло Пташник, Роман Загірняк

Тренер: Семенчук А.

Голи: Терлецький (27, 1:0 – з пенальті), Солоненко (69, 2:0)

Попередження: Терлецький (27), Третяк (56), Р.Семенчук (76) – Фафлей (26), Мельниченко (52)

З турнірними таблицями, результатами та календарем розіграшу Кубка чемпіонів міст та районів Івано-Франківської області з футболу можна ознайомитися на сайті у відповідному підрозділі ЗМАГАННЯ – КУБОК ЧЕМПІОНІВ МІСТ ТА РАЙОНІВ ОБЛАСТІ.