Новини :: ДЮФЛ

|

Івано-Франківська ДЮСШ №3 – чемпіон ДЮФЛ області серед юнаків 2000/01 р.н.

Сьогодні, 16 червня, фінішували обласні змагання ДЮФЛ серед юнаків старшої вікової групи (2000-2001 років народження). У першій половині дня були зіграні завершальні групові ігри третього туру, а в другій половині дня – стикові матчі за підсумковий розподіл місць команд у фінальній турнірній таблиці поточного сезону.

В групі "А" Калуська ДЮСШ з розгромним рахунком 7:1 перемогла аутсайдера групи Надвірнянську ДЮСШ, а Тлумацька ДЮСШ розійшлась миром з однолітками зі Снятинської ДЮСШ – 3:3. У підсумку перше місце в групі вибороли юнаки з Калуша, другими фінішували снятинці.

Група "А" (стадіон "Цементник" с.Ямниця)

4Надвірнянська ДЮСШ0125-131

В групі "Б" відбувся тільки один поєдинок. Коломийська ДЮСШ №1 з рахунком 2:0 взяла верх над юнаками СДЮШОР "Прикарпаття". Гра між івано-франківським ДЮСШ №3 і Долинською ДЮСШ не відбувся, з причини відмови від подальшої участі у змаганнях команди з Долини. У підсумку ДЮСШ №3 з Івано-Франківська зайняла перше місце в групі, ДЮСШ №1 м.Коломия – друге.

Група "Б" (стадіон "Наука" м.Івано-Франківськ)

4Долинська ДЮСШ0031-110

Стикові ігри за 7-е та 5-е місця не відбулися з причини відмови грати відповідно Долинської ДЮСШ і СДЮШОР "Прикарпаття".

Фінальні поєдинки за призові місця пройшли на стадіоні с.Ямниця. В матчі за 3-є місце ДЮСШ №1 м.Коломия у впертій боротьбі з рахунком 2:1 взяла верх над юнаками Снятинської ДЮСШ.

У фінальному матчі івано-франківська ДЮСШ №3 з рахунком 6:0 довела свою перевагу над Калуською ДЮСШ і у підсумку завоювала "золоті" медалі чемпіонату.

ФІНАЛЬНА ЧАСТИНА ЗМАГАНЬ

Матч за 7-8 місце

Надвірнянська ДЮСШ – Долинська ДЮСШ – +:– (неявка команди на гру)

Матч за 5-6 місце

Тлумацька ДЮСШ – СДЮШОР "Прикарпаття" – +:– (неявка команди на гру)

Матч за 3-4 місце

Снятинська ДЮСШ – ДЮСШ №1 Коломия1:2

Матч за 1-2 місце

Калуська ДЮСШ – ДЮСШ №3 Івано-Франківськ0:6

Команда ДЮСШ №3 Івано-Франківськ стала чемпіоном ДЮФЛ Івано-Франківської області сезону 2015/16 рр. серед юнаків 2000-2001 років народження.

Після гри пройшла церемонія нагородження. Юнаки ДЮСШ №1 м.Коломия отримали з рук заступника голови Івано-Франківської обласної федерації футболу, виконавчого директора Василя Сікори, заступника голови ІФФФ Василя Луцького і спеціаліста ІФФФ Іллі Фреїка "бронзові" медалі, юнаки Калуської ДЮСШ – "срібні" медалі, юнаки івано-франківської ДЮСШ №3 – "золоті" медалі та Кубок.

Також були названі кращими в номінаціях та відзначені індивідуальними призами:

• Кращий воротар – Володимир Мельник (ДЮСШ №3 Івано-Франківськ)
  • Кращий захисник – Дмитро Мельничук (Калуська ДЮСШ)
  • Кращий півзахисник – Ярослав Габрух (Коломийська ДЮСШ)
  • Кращий нападник – Андрій Сировецький (ДЮСШ №3 Івано-Франківськ)

Івано-Франківська обласна федерація футболу висловлює подяку за надані спортивні споруди і допомогу в проведенні фінальних етапів обласних змагань ДЮФЛ сільському голові Ямниці Миколі Зелінському, президенту ФК "Вихор" Роману Ткачу, ректору ПНУ ім.Стефаніка Ігорю Цепенді, директору івано-франківського стадіону "Наука" Роману Мазуру, головному лікарю івано-франківського ОЛФЦ Роману Гриневичу та лікарям, які обслуговували змагання обласної ДЮФЛ.