Новини :: Новини ІФАФ та регіонів
Змагання футбольних династій
![Змагання футбольних династій](/images/news/2016/08/n22082016.jpg)
Вперше на Богородчанщині проведений турнір футбольних династій. Змагання пройшли на майданчиках розміром 40х17 метрів. У кожну команду династій входили батьки з синами, внуками, або брати і їхні діти. На гру виходили по 4 гравці від команди.
Ці футбольні баталії відбулися у перерві матчів фіналу районного кубка між юнацькими та дорослими складами. І тому трибуни стадіону в районному центрі були переповнені.
![Змагання футбольних династій](/images/news/2016/08/n22082016b.jpg)
Перший півфінал між династіями Сусликів з Монастирчан та Багаріїв з Богородчан пройшов у захоплюючій боротьбі. Сильнішими виявилися монастирчанці. Другу півфінальну пару представляли династії Курилюків з Підгір’я та Радульських з Богородчан. Гравці на полі демонстрували непогану футбольну техніку. Вправнішими були богородчанці.
У матчі за третє місце зустрілися династії Багріїв та Курилюків. Гра пройшла з переміним успіхом та закінчилася з рахунком 5:4 на користь команди Курилюків.
Глядачі оплесками супроводжували фінальну зустріч між династіями Сусликів та Радульських. На полі точилася по-спортивному вперта боротьба. Мінімальну перемогу з рахунком 1:0 здобула команда Сусликів.
![Змагання футбольних династій](/images/news/2016/08/n22082016b2.jpg)
![Змагання футбольних династій](/images/news/2016/08/n22082016b3.jpg)
Після закінчення змагань голова районної федерації футболу Роман Балаш нагородив учасників турніру медалями, грамотами та грошовими преміями. Переможцем турніру стала монастирчанська футбольна династія Сусликів, у яку входили: Степан, Василь, Олег, Михайло, Богдан та Андрій. Друге місце посіла богородчанська команда Радульських, честь якої захищали Валентин, Тарас, Михайло, Юрій, та Володимир. Третьою була підгірська футбольна династія Курилюків (Володимир, Іван, Василь, Дмитро, Володимир).
![Змагання футбольних династій](/images/news/2016/08/n22082016b4.jpg)
Також нагороджено найстаршого учасника змагань – 72-річного Володимира Курилюка з Підгір’я. А наймолодшим гравцем став 8-річний Іван Багрій з Богородчан.
Усі присутні на першому турнірі футбольних династій схвально відгукнулися про ці змагання і чекають наступних футбольних видовищ.