Новини :: Новини ІФАФ та регіонів

|

Ветерани Богородчанщини зіграли із зірками українського футболу

25-ту річницю перемоги команди "Маяк" Підгір'я у чемпіонаті України ФСТ "Колос" з розмахом зустріли в с.Підгір'я Богородчанського району Івано-Франківської області. На місцевому стадіоні "Маяк" відбулося свято футболу, участь в якому взяла Національна збірна України серед ветеранів. Зіркові футболісти минулих років зустрілися з ветеранами Богородчанського району.

Футбол в Підгір'ї люблять і розуміють, на гру ветеранів прийшло подивитися близько 500 глядачів. Перед початком зустрічі перед присутніми виступили заступник голови обласної державної адміністрації Ярослав Паранюк, співзасновник ТОВ "Агробізнес" Олег Собуцький і голова Богородчанської районної федерації футболу Роман Балаш.

Були на матчі і Герої нашого часу – учасники АТО. Їм були презентовані шарфи збірної України, зроблена загальна фотографія. "Куди б не приїжджала наша команда, всюди зустрічаємося з військовими, які захищають нас та нашу країну, – зазначив куратор ветеранської збірної Олег Собуцький. – Приділяємо їм увагу й дякуємо за службу Батьківщині. Зараз у країні такий час, такі розставлені пріоритети".

А потім була гра, яка захоплювала вболівальників. Певно, шанувальникам футболу немає сенсу представляти ці імена: Анатолій Дем’яненко, Мирон Маркевич, Василь Рац, Іван Яремчук, Олег Собуцький, Віталій Самойлов, Віктор Мороз, Олександр Венглинський, Олександр Дамін, Сергій Коновалов, Едуард Цихмейструк, Володимир Лозинський, Всеволод Романенко, Андрій Оксимець, Сергій Беженар, Дмитро Пінчук, Сергій Нагорняк, Артем Яшкін, Вадим Гольдин…

Ветерани обох команд демонстрували чудовий, цікавий і захоплюючий футбол. Особливо напружено проходив перший тайм (команди грали два тайми по 30 хвилин), який закінчився нічиєю – 0:0. Після перерви рахунок був відкритий. Спершу Дмитро Пінчук (37 хв.), а потім Вадим Гольдин (40 хв.) провели два голи, встановивши рахунок 2:0 на користь збірної України. За 10-ть хвилин до кінця матчу на поле замість ветеранів Богородчанського району вийшли юнаки ФК "Оскар" Підгір'я. На 54-й хвилині капітан юнацької команди Микола Парфан забив м’яч у відповідь. До фінального свистка рахунок 2:1 на користь ветеранів збірної України не змінився.

Неймовірно дружня атмосфера була цього вечора на стадіоні "Маяк". Вболівальники отримали чимало позитивних емоцій і ще довго після закінчення матчу не відпускали футболістів, збираючи автографи і фотографуючись з кумирами.