Новини :: Кубок області

|

Визначились пари стадії 1/2 фіналу Кубка області

Визначились пари стадії 1/2 фіналу Кубка області

3 листопада в конференц-залі "Фонтуш Бутік Готелю" відбулося засідання Комітету з проведення змагань, на якому пройшла процедура жеребкування й були затверджені пари команд стадії 1/2 фіналу розіграшу Кубка області з футболу сезону 2016-2017 років.

За допомогою ветерана Прикарпатського футболу Михайла Миколайовича Гнатишина були сформовані пари стадії 1/2 фіналу розіграшу Кубка Івано-Франківської області з футболу сезону 2016-2017 років.

Жеребкування Кубка області з футболу
Жеребкування Кубка області з футболу

Отже, навесні 2017 року за вихід у фінал розіграшу Кубка області з футболу зустрінуться:

  • "Гал-Вапно" (Галич) – НФК "Бурштин" (Бурштин)
  • "Карпати" (Кути) – "Оскар" (Підгір'я)

Звертаємо увагу представників команд та вболівальників, що матчі 1/2 фіналу розіграшу Кубка області проводяться з 2 (двох) матчів (на своєму полі та на полі суперника). Перші матчі півфіналів відбудуться у Галичі та Кутах, матчі-відповіді – відповідно у Бурштині та Підгір'ї.

Якщо основний час матчу завершиться внічию, буде призначений додатковий час (2 тайми по 15 хвилин). Якщо в додатковий час не буде виявлено переможця, буде призначена серія післяматчевих 11-метрових ударів згідно з Правилами гри у футбол.

Фінальний матч розіграшу Кубка області проводиться з однієї гри. Рішення щодо місця проведення фінального матчу приймає Виконком, Президія або Комітет з проведення змагань ІФФФ.

Жеребкування Кубка області з футболу
Жеребкування Кубка області з футболу

Дисциплінарні санкції у вигляді попередження, які отримали футболісти в іграх чемпіонату, першості області та змаганнях команд U-18, не враховуються в іграх розіграшу Кубка та Суперкубка області і навпаки.

Дисциплінарні санкції у вигляді вилучення, які отримали футболісти в іграх чемпіонату, першості області та змаганнях команд U-18, враховуються в іграх розіграшу Кубка та Суперкубка області і навпаки.

У випадку переходу футболіста під час реєстраційного періоду до іншого футбольного клубу (команди), він може продовжити участь у матчах розіграшу Кубка в складі нового футбольного клубу (команди). Футболісти, які були зареєстровані після першої півфінальної гри, не мають права брати участь у подальших матчах розіграшу Кубка області.

Команди зобов’язані взяти участь у церемоніях відкриття фінального матчу та нагородженні. У разі відмови до футбольного клубу (команди) застосовуються дисциплінарні санкції згідно з рішенням КДК ІФФФ.


Прес-служба Івано-Франківської обласної федерації футболу

Фотографії Петра Белея