Новини :: Новини ІФФФ та регіонів

|

Незабаром юні прикарпатські футболісти отримають сучасний стадіон

Незабаром юні прикарпатські футболісти отримають сучасний стадіон

12 червня голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук спільно зі своїми заступниками та головою ІФФФ Тарасом Климом проінспектував завершальний етап будівництва стадіону "ХЕТ-ТРИК АРЕНА" в Івано-Франківську за програмою УЄФА.

"Нашим завданням є зведення взірцевого спортивного закладу європейського рівня, який складатиметься із добротного поля, сучасної адмінбудівлі, де розміщуватимуться роздягальні, душові кімнати, – зазначив Олег Гончарук. – На сьогодні будівельні роботи завершені на 90 відсотків. Залишається ще упорядкувати благоустрій території довкола стадіону. Тож, сподіваємося, що найближчим часом юні прикарпатські футболісти отримають сучасний стадіон для ігор".

За словами куратора спорудження стадіону, заступника голови облдержадміністрації Ярослава Паранюка, усі будівельні роботи проведені на хорошому рівні. Тож у підсумку, опісля здачі об’єкта в експлуатацію, область матиме один із кращих стадіонів в Україні.

Додамо, що замовником будівництва стала Івано-Франківська обласна федерація футболу за підтримки ФФУ. Його метою було забезпечення належних умов для проведення дитячо-юнацького та аматорського футболу. Проект фінансується УЄФА у розмірі восьми з половиною мільйонів гривень.

За рахунок коштів обласного та міського бюджетів – а це майже п’ять мільйонів гривень – вже зроблена основа під поле і дренаж. Також будуть проведені роботи із благоустрою території.


Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації