Новини :: Оголошення

|

Івано-Франківська обласна федерація футболу звертається до футбольного активу області

Івано-Франківська обласна федерація футболу звертається до футбольного активу області

24 липня у Коломиї 16-річний місцевий юнак побив заступника голови Івано-Франківської обласної федерації футболу Тараса Орестовича Яворського. Лікарі констатували у потерпілого забій головного мозку, перелом кісток черепа, множинні забійні садна м’яких тканин голови та обличчя. Тарасу Орестовичу зроблені трепанація черепа, декілька оперативних втручань до головного мозку, Тарас не приходить до тями, лікарі роблять все можливе, проте ніяких прогнозів не дають. Понівечений та ледь живий Тарас направлений до Івано-Франківської лікарні.

Ми всі завжди віримо, що лихо омине нас, проте від такого не застрахований ніхто з нас. Так і родина Тараса, не чекаючи такого повороту долі, виявилася не готовою оплатити численні оперативні втручання та маніпуляції.

27 липня на своєму засіданні Виконавчий комітет обласної федерації футболу прийняв рішення виділити родині Яворських для закупівлі медпрепаратів 5000,00 гривень, також членами Виконкому та присутніми на нараді, присвяченій старту нового футбольного сезону, представниками футбольних клубів було зібрана певна сума грошей.

Івано-Франківська обласна федерація футболу звертається до футбольних команд, арбітрів, спостерігачів арбітражу, футбольного активу області з проханням надати посильну грошову допомогу, яка буде направлена на лікування Тараса Яворського. З усіх питань надання грошової допомоги звертатися в офіс ІФФФ (м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 80). Телефон – (0342) 53-11-14.

Також повідомляємо номера картки ПриватБанку дружини Тараса Яворської Тетяни: гривня – 5168 7427 0607 1119, USD – 5168 7427 0607 0970, Євро – 5168 7427 0607 0988.