Новини :: Кубок області

|

Визначились пари стадії 1/8 фіналу Кубка області

Визначились пари стадії 1/8 фіналу Кубка області

15 вересня в офісі Івано-Франківської обласної федерації футболу відбулося засідання Комітету з проведення змагань, на якому пройшла процедура жеребкування й були затверджені пари команд та дата проведення матчів стадії 1/8 фіналу розіграшу Кубка області з футболу сезону 2017-2018 років.

За допомогою ветерана Прикарпатського футболу Михайла Гнатишина були сформовані пари стадії 1/8 фіналу розіграшу Кубка Івано-Франківської області з футболу сезону 2017-2018 років.

Отже, 28 вересня (четвер) о 16:00 розпочнуться поєдинки наступних пар команд за право виходу в стадію 1/4 фіналу розіграшу Кубку (першими вказані господарі ігор):

  • "Хутровик" (Тисмениця) – ФК "Калуш" (Калуш)
  • ФК "Галич" (Галич) – "Покуття" (Коломия)
  • "Вовки" (Вовчківці) – "Нафтовик" (Долина)
  • "Медик-Лісівник" (Солотвин) – ФК "Рогатин" (Рогатин)
  • "Черемош" (Верховина) – "Карпати" (Брошнів-Осада)
  • ФК "Угорники" (Угорники) – "Бескид" (Надвірна)
  • НФК "Бурштин" (Бурштин) – "Колос-Городенківщини" (Городенка)
  • "Вихор" (Ямниця) – ФК "Битків" (Битків)
Жеребкування Кубку області
Жеребкування Кубку області
Жеребкування Кубку області

Звертаємо увагу представників команд та вболівальників, що на всіх етапах розіграшу Кубка області суперники визначаються шляхом "сліпого" жеребкування (представники всіх ліг – в одній корзині). Господарем поля на всіх етапах змагань (крім 1/2 фіналу та фінального матчу) є команда, яка виступає в лізі, нижчій за рангом. Якщо зустрічаються команди однієї ліги, то господарем поля є команда, яка отримає непарний номер при жеребкуванні.

Усі етапи кубкового турніру (крім 1/2 фіналу) складаються з одного матчу. Матчі 1/2 фіналу розіграшу Кубка області проводяться з 2 (двох) матчів (на своєму полі та на полі суперника).

Якщо основний час матчу завершився внічию, призначається додатковий час (2 тайми по 15 хвилин). Якщо в додатковий час не буде виявлено переможця, призначається серія післяматчевих 11-метрових ударів згідно з Правилами гри у футбол.

Фінальний матч розіграшу Кубку області проводиться з однієї гри. Рішення щодо місця проведення фінального матчу приймає Виконком, Президія або Комітет з проведення змагань ІФФФ.

Дисциплінарні санкції у вигляді попередження, які отримали футболісти в іграх чемпіонату, першості області та змаганнях команд U-18, не враховуються в іграх розіграшу Кубка та Суперкубка області і навпаки.

Дисциплінарні санкції у вигляді вилучення, які отримали футболісти в іграх чемпіонату, першості області та змаганнях команд U-18, враховуються в іграх розіграшу Кубка та Суперкубка області і навпаки.

У випадку переходу футболіста під час реєстраційного періоду до іншого футбольного клубу (команди), він може продовжити участь у матчах розіграшу Кубка в складі нового футбольного клубу (команди). Футболісти, які були зареєстровані після першої півфінальної гри, не мають права брати участь у подальших матчах розіграшу Кубка області.

Команди зобов’язані взяти участь у церемоніях відкриття фінального матчу та нагородженні. У разі відмови до футбольного клубу (команди) застосовуються дисциплінарні санкції згідно з рішенням КДК ІФФФ.


Прес-служба Івано-Франківської обласної федерації футболу