Новини :: Новини ІФАФ та регіонів
ФК "Хімік" (Калуш) відсвяткував 70-річчя!
![ФК Хімік (Калуш) відсвяткував 70-річчя!](/images/news/2017/10/n23102017.jpg)
22 жовтня на калуському стадіоні "Хімік" відбулось справжнє свято – місцева футбольна команда "Хімік" відсвяткувала своє 70-річчя.
Футбольний клуб, який був заснований 1947 року і став символом міста Калуш, є тринадцятиразовим чемпіоном області та чотирнадцятиразовим володарем Кубка області.
Привітати улюблену футбольну команду з ювілеєм прийшли представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівники та працівники підприємств, керівники Івано-Франківської обласної федерації футболу, вболівальники клубу, калушани та гості міста.
Начальник управління сім’ї, молоді, фізкультури та спорту Калуського МВК Михайло Клим, начальник управління спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації Орест Оклієвич подякували ветеранам "Хіміка", які творили його історію, за сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток українського футболу.
Зі словами привітань до футболістів-ювілярів звернувся голова Івано-Франківської обласної федерації футболу Тарас Клим, який вручив почесні відзнаки ІФФФ Мандрику Володимиру Станіславовичу та Васильківу Ігорю Миколайовичу. Також очільник обласної федерації вручив сітку з футбольними м'ячами юним футболістам ФК "Калуш".
Після звучання Державного Гімну України, присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх ветеранів калуського футбольного клубу "Хімік", які не дожили до цього дня. А далі під гучні оплески присутніх на поле вийшли ветерани калуського "Хіміка" та гості свята – ветерани ФК "Карпати" (Львів), між якими цього дня відбулась товариська зустріч.
Вболівальники та гості свята насолодились довгоочікуваною футбольною грою ветеранів, яка закінчилась нічиєю з рахунком 3:3.
![ФК Хімік Калуш відсвяткував 70-річчя](/images/news/2017/10/n23102017b.jpg)
![ФК Хімік Калуш відсвяткував 70-річчя](/images/news/2017/10/n23102017b2.jpg)
![ФК Хімік Калуш відсвяткував 70-річчя](/images/news/2017/10/n23102017b3.jpg)
![ФК Хімік Калуш відсвяткував 70-річчя](/images/news/2017/10/n23102017b4.jpg)
![ФК Хімік Калуш відсвяткував 70-річчя](/images/news/2017/10/n23102017b5.jpg)
![ФК Хімік Калуш відсвяткував 70-річчя](/images/news/2017/10/n23102017b6.jpg)
![ФК Хімік Калуш відсвяткував 70-річчя](/images/news/2017/10/n23102017b7.jpg)
![ФК Хімік Калуш відсвяткував 70-річчя](/images/news/2017/10/n23102017b8.jpg)
![ФК Хімік Калуш відсвяткував 70-річчя](/images/news/2017/10/n23102017b9.jpg)
![ФК Хімік Калуш відсвяткував 70-річчя](/images/news/2017/10/n23102017b10.jpg)
![ФК Хімік Калуш відсвяткував 70-річчя](/images/news/2017/10/n23102017b11.jpg)
![ФК Хімік Калуш відсвяткував 70-річчя](/images/news/2017/10/n23102017b12.jpg)
![ФК Хімік Калуш відсвяткував 70-річчя](/images/news/2017/10/n23102017b13.jpg)
![ФК Хімік Калуш відсвяткував 70-річчя](/images/news/2017/10/n23102017b14.jpg)