Новини :: Шкіряний м’яч

|

В Івано-Франківську нагородили чемпіонів!

В Івано-Франківську нагородили чемпіонів!

8 листопада в оновленій актовій залі загальноосвітньої школи № 28 м. Івано-Франківська відбулось урочисте вшанування переможців та призерів ІІ-го етапу Всеукраїнських змагань з футболу на призи клубу "Шкіряний м'яч" та чемпіонату міста з футболу серед аматорських команд.

В сезоні 2017 року в чемпіонаті міста стартували 11 команд. Родзинкою цьогорічного чемпіонату було те, що команди мали нагоду позмагатись одразу за три трофеї: окрім чемпіонату, команди боролись за кубок та Суперкубок міста.

Варто зазначити, що команда "КіК" зуміла вибороти одразу дві цінні перемоги – обігравши у фіналі кубка міста футбольний клуб "Крихівці", а в матчі за Суперкубок вони обіграли Вовчинець. То ж цілком заслужено команда отримала і бронзові нагороди.

Доволі рівно та впевнено сезон провели і срібні призери чемпіонату – футболісти команди "Легіон" з Майдану. І звичайно ж апогеєм нагородження стало вручення золотих нагород. Футбольна команда Крихівців заслужено одягнула на себе медалі найвищого ґатунку.

Окрім цього організатори відзначили і найкращих гравців в індивідуальних номінаціях. Кращим воротарем став Андрій Сенько ("КіК"), кращий захисник Микола Зуєнко ("Легіон"), кращий півзахисник Юрій Досович (Крихівці), кращий нападник Ігор Лукинів (Крихівці). Кращим бомбардиром став Віталій Сенько ("КіК", 26 голів). Кращим арбітром сезону визнано Юрія Пилип'юка, а також спеціальною нагородою відзначено команду воїнів АТО.

Завітали на урочисту церемонію і почесні гості. Так, нагородити всіх лауреатів прийшли міський голова Руслан Марцінків, директор Департаменту молодіжної політики та спорту міської ради Віталій Матешко, голова міської федерації футболу Володимир Крижанівський, а також головний тренер ФК "Прикарпаття" Володимир Ковалюк та кращий бомбардир команди Ігор Худоб'як.

Радості юним футболістам не було меж! Адже не щодня їх вітають ті, хто є кумирами для них. Ігор Худоб'як пригадав, як і сам брав участь в таких змаганнях, роблячи свої перші футбольні кроки.

"Приємно відзначати талановиту молодь, спостерігати за їхнім розвитком та бажанням перемог. Хочу подякувати батькам та тренерам, які вкладають у своїх дітей багато часу та зусиль задля їхнього спортивного майбутнього. Ми відкриваємо багато закладів, які спрямовані на популяризацію здорового способу життя. Бажаю, щоб "Шкіряний м'яч" став для молодих франківців початковою сходинкою, яка згодом приведе їх у склад Івано-Франківського футбольного клубу Прикарпаття" – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Переможцями та призерами в міському етапі Всеукраїнського турніру "Шкіряний м'яч" стали наступні загальноосвітні навчальні заклади міста.

Вікова категорія 2007 років народження:

1 місце – загальноосвітня школа № 28;

2 місце – загальноосвітня школа-ліцей № 23;

3 місце – загальноосвітня школа № 10;

Кращим голкіпером турніру у цій віковій категорії визнано Сасина Євгена (ЗШ № 10);

Кращим захисником турніру став Тисак Максим (ЗШ № 28);

Кращим нападником змагань визнано Труша Володимира (ЗШЛ № 23).

Вікова група 2006 року народження:

1 місце – загальноосвітня школа № 10;

2 місце – загальноосвітня школа № 22;

3 місце – загальноосвітня школа № 28;

Кращим голкіпером турніру у цій віковій категорії визнано Довбенка

Олександра (ЗШ № 22);

Кращим захисником турніру став Хомин Богдан (ЗШ № 28);

Кращим нападником змагань визнано Білецького Дмитра (ЗШ № 10).

Вікова група 2005 року народження:

1 місце – загальноосвітня школа № 25;

2 місце – школа-гімназія № 3;

3 місце – загальноосвітня школа № 13;

Кращим голкіпером турніру у цій віковій категорії визнано Догару Богдана (школа-гімназія № 3);

Кращим захисником турніру став Кучірка Владислав (ЗШ № 13);

Кращим нападником змагань визнано Вікарюка Ігоря (ЗШ № 25).

Вікова група 2004 року народження:

1 місце – загальноосвітня школа № 28;

2 місце – загальноосвітня школа № 10;

3 місце – Українська гімназія № 1;

Кращим голкіпером турніру у цій віковій категорії визнано Гордієвича Андрія (ЗШ № 28);

Кращим захисником турніру став Андрійчука Олега (УГ № 1);

Кращим нападником змагань визнано Кавінського Олександра (ЗШ № 10).

Шкіряний м'яч
Шкіряний м'яч

Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради