Новини :: Шкіряний м’яч

|

Івано-Франківська ЗОШ №28 – переможець обласного фінального етапу турніру "Шкіряний м'яч" серед юнаків 2007 р.н.

Івано-Франківська ЗОШ №28 – переможець обласного фінального етапу турніру Шкіряний м'яч серед юнаків 2007 р.н.

2 травня на стадіоні зі штучним покриттям "Хет-Трик Арена" м. Івано-Франківська пройшли фінальні змагання обласного етапу Всеукраїнського турніру на призи клубу "Шкіряний м'яч" у віковій групі серед дітей 2007 року народження.

У змаганнях взяли участь чотири шкільні команди області, які виявилися найкращими за своїх суперників на попередніх етапах: Івано-Франківська ЗОШ № 28, ЗОШ м. Калуша, ЗОШ с. Стецева та ЗОШ с. Дебеславці.

Згідно з результатами жеребкування було визначено календар змагань.

Попередній етап:

ЗОШ с. Стецева – ЗОШ с. Дебеславці – 0:0 (пен. 3:1)

Івано-Франківська ЗОШ № 28 – ЗОШ м. Калуш – 3:0

Матч за 3-тє місце:

ЗОШ м. Калуш – ЗОШ с. Дебеславці – 3:0

Матч за 1-ше місце:

Івано-Франківська ЗОШ № 28 – ЗОШ с. Стецева – 4:0

У перервах між поєдинками фінального турніру були визначені кращі у вправах з м'ячем.

У підсумку 4-те місце зайняла ЗОШ с. Дебеславці, 3-тє місце – ЗОШ м. Калуш, другими фінішували юні футболісти ЗОШ с. Стецева, а перше місце виборола команда Івано-Франківської ЗОШ № 28, яка буде представляти Івано-Франківщину на Всеукраїнських фінальних змаганнях.

В урочистій церемонії закриття змагань узяли участь перший заступник голови Івано-Франківської обласної федерації футболу Тарас Клим, спеціаліст ІФФФ Василь Луцький, голова Снятинської районної федерації футболу Ігор Петришин та члени штабу обласного "Шкіряного м’яча". Учасникам фінального обласного турніру вручили футбольні м'ячі, надані безкоштовно Федерацією футболу України у рамках програми розвитку масового футболу для аматорських і дитячо-юнацьких футбольних команд області. Переможцям і призерам турніру вручили кубки, медалі, грамоти, кращі гравці у номінаціях були відзначені індивідуальними призами.