Новини :: Комітет з проведення змагань

|

До уваги представників команд – ГРАФІК ЗАЯВКИ та ЗАЯВКОВА ДОКУМЕНТАЦІЯ

До уваги представників команд – ГРАФІК ЗАЯВКИ та ЗАЯВКОВА ДОКУМЕНТАЦІЯ

Для зручності в подачі заявкової документації перед стартом нового футбольного сезону представники команд мають можливість завантажити з сайту Івано-Франківської обласної федерації футболу для заповнення заявковий, дозаявковий та відзаявковий листи, а також ознайомитися з графіком заявкової кампанії перед початком чемпіонату, першості області з футболу (І-ша ліга, ІІ-га ліга) сезону 2018-2019 років.

Звертаємо Вашу увагу на необхідні документи, які потрібно надати представнику ІФФФ під час процедури заявки гравців дорослого складу:

  • Копію свідоцтва про державну реєстрацію футбольного клубу.
  • Копію діючої ліцензії тренера категорії "С-диплом" ФФУ/довідку про початок навчання з метою отримання категорії "С-диплом" ФФУ або довідку про включення до списків для проходження навчання для отримання даної категорії (в іншому випадку тренер команди не матиме права представляти футбольний клуб в ІФФФ та під час проведення календарних матчів).
  • Заявковий лист в одному примірнику обов’язково в друкованому вигляді (встановленого зразка), завірений підписом керівника та печаткою футбольного клубу, або керівника підприємства чи установи, яку представляє команда, підписом лікаря (підпис та печатка лікаря обов’язкові). Заявконий лист обов’язково повинен бути підписаний головою районної (міської) федерації футболу.
  • Оригінал або завірена власноручно футболістом копія першої сторінки громадянського паспорту України на кожного гравця дорослої команди.
  • 1 (одне) портретне фото на кожного гравця команди згідно із заявковим листом у форматі .jpeg на електронному носії.
  • Копію платіжного доручення про сплату безповоротної фінансової допомоги (грошовий обов’язковий внесок). Безповоротну фінансову допомогу необхідно перерахувати на розрахунковий рахунок ІФФФ № 26009924422507 у відділенні № 17 Івано-Франківської обласної дирекції АБ "Укргазбанк", МФО – 320478, КОД – 205340 з поміткою "Грошовий обов’язковий внесок (безповоротна фінансова допомога) за участь футбольного клубу (команди) в чемпіонаті, першості, розіграшу Кубка та Суперкубка області з футболу сезону 2018-2019 років".

Без вказаних вище документів заявка команди проводитися не буде!

Відповідальний за проведення реєстрації (заявки) дорослих складів команд – відповідальний секретар ІФФФ Олег Волосянко.

Відповідальний за проведення реєстрації (заявки) юнацьких складів команд U-18 – головний спеціаліст ДЮФЛІФО Тарас Дем'янчук.


Комітет з проведення змагань ІФФФ