Новини :: Інваспорт

|

Збірна Івано-Франківської області – срібний призер чемпіонату України з футболу серед спортсменів з вадами слуху

15 жовтня на стадіоні "Хет-Трик Арена" м. Івано-Франківська відбувся заключний – 5-й тур фінальної частини чемпіонату України з футболу серед спортсменів з вадами слуху. Нагадуємо, головний трофей змагань виборювали шість команд, серед яких і збірна Івано-Франківської області.

ОДЕСА – МИКОЛАЇВ – –:+

Поєдинок завершився з рахунком 2:1 на користь одеситів. У першому таймі Денис Дуган двічі – на 5-й та 45-й хвилинах – змушував воротаря миколаївців Миколу Кравченко діставати м'ячі з сітки своїх воріт. У другій половині гри на 58-й хвилині Євген Грищук скоротив рахунок. Після фінального свистка арбітра миколаївці подали протест, який був розглянутий суддівською колегією фінальної частини чемпіонату. Як з'ясувалось, у звітному матчі у складі збірної Одеської області грав Сергій Лемак, який у попередніх іграх отримав дві "жовті" картки, і мав пропускати гру зі збірною Миколаївської області. У підсумку, рахунок матчу було анульовано і збірній Одеської області зараховано технічну поразку –:+.

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК – ПОЛТАВА – 0:1

Долю фінального поєдинку вирішив один точний постріл полтавчанина Ігоря Реутова на 20-й хвилині гри. Івано-Франківці доклали максимум зусиль, але змінити рахунок на табло так і не змогли. Збірна Полтавської області, яка є базовою командою збірної України, впевнено довела гру до фінального свистка. До речі, полтавчан у цьому матчі влаштовувала і нічия.

КИЇВ – ТЕРНОПІЛЬ – 3:2

Заключний поєдинок фінальної частини чемпіонату практично вже нічого не вирішував. Тому гра пройшла у спокійному руслі, без зайвої боротьби. На голи киян Олександра Статівка (15 хв.) та Макара Букіна (17хв., 64 хв.) тернополяни відповіли голами Андрія Єдинака (22 хв.) та Романа Левицького (90 хв.).