Новини :: Комітет з проведення змагань

|

До уваги керівників футбольних клубів (команд) та вболівальників!

До уваги керівників футбольних клубів (команд) та вболівальників!

Комітет з проведення змагань Івано-Франківської обласної федерації футболу повідомляє про те, що у зв’язку з проведенням другого туру виборів Президента України 21 квітня ц.р. та через неможливість правоохоронних органів забезпечити громадський порядок під час проведення змагань, будуть змінені дати проведення календарних матчів 11-го туру чемпіонату області з футболу (дорослі склади, U-18) та матчів 13-го туру першості області з футболу (дорослі склади, U-18).

З календарями другого кола відповідних змагань можна ознайомитись на сайтах Івано-Франківської обласної федерації футболу та Дитячо-юнацької футбольної ліги Івано-Франківської області у розділах ЗМАГАННЯ.

Пропонуємо вашій увазі календарі стартових двох турів другого кола чемпіонату та першості обласних змагань юнацьких команд вікової категорії U-18 та дорослих складів команд:



ЧЕМПІОНАТ :: 1 ЛІГА :: 10-й тур

ДЮФЛІФО U-18

11 квітня (четвер), 16:00

"Прикарпаття-Тепловик" – "Ніка-Вовчинець"

13 квітня (субота), 16:00

"Бескид" – "Кремінь"

ФК "Турка" – "Нафтовик"

НФК "Бурштин" – "Карпати" (Б.-О.)

"Вихор" – ФК "Битків"


ДОРОСЛІ СКЛАДИ

14 квітня (неділя), 16:00

"Кремінь" – "Бескид"

"Нафтовик" – ФК "Турка"

"Карпати" (Б.-О.) – НФК "Бурштин"

ФК "Битків" – "Вихор"

"Ніка-Вовчинець" – "Прикарпаття-Тепловик"



ЧЕМПІОНАТ :: 1 ЛІГА :: 11-й тур

ДЮФЛІФО U-18

17 квітня (середа), 16:00

ФК "Битків" – "Прикарпаття-Тепловик"

18 квітня (четвер), 16:00

"Кремінь" – "Ніка-Вовчинець"

"Карпати" (Б.-О.) – "Вихор"

"Нафтовик" – НФК "Бурштин"

"Бескид" – ФК "Турка"


ДОРОСЛІ СКЛАДИ

20 квітня (субота), 16:00

"Ніка-Вовчинець" –"Кремінь"

"Прикарпаття-Тепловик" – ФК "Битків"

"Вихор" –"Карпати" (Б.-О.)

НФК "Бурштин" –"Нафтовик"

ФК "Турка" –"Бескид"



ПЕРШІСТЬ :: 2 ЛІГА :: 12-й тур

14 квітня (неділя), 14:00 (U-18) / 16:00 (дорослі склади)

"Медик-Лісівник" – "Карпати" (Бол.)

"Прут" – "Гуцульщина-Сандаліно"

"Пробій" – "Касова"

"Нептун-Покуття" – "Хутровик"

ФК "Угорники" – ФК "Рогатин"

"Козацький Острів" – "Покуття"


ПЕРШІСТЬ :: 2 ЛІГА :: 13-й тур

20 квітня (субота), 14:00 (U-18) / 16:00 (дорослі склади)

"Козацький Острів" – "Медик-Лісівник"

"Покуття" – ФК "Угорники"

ФК "Рогатин" – "Нептун-Покуття"

"Хутровик" – "Пробій"

"Касова" – "Прут"

"Гуцульщина-Сандаліно" – "Карпати" (Бол.)




Комітет з проведення змагань ІФФФ