Новини :: Новини ІФАФ та регіонів

|

Тренуй, як Ешлін! Навчання соціальному футболу

Тренуй, як Ешлін! Навчання соціальному футболу

Стартує відбір учасників(-ць) Тренінгу з підготовки або підвищення кваліфікації футбольних тренерів в рамках партнерства організацій "Ліга Толерантності" та "Тренери Крізь Континенти" (Coaches Across Continents), який проведе професійна футболістка та тренерка Ешлін Гарді, США (Ashlyn Hardie).

Тренінг відбудеться 5 та 6 липня, з 16 до 19 години кожного дня, на відкритому майданчику зі штучною травою ЗОШ № 22 (Івано-Франківськ, вул. Івана-Павла ІІ, 24), і включатиме 2 освітні складові з використанням футболу для позитивних суспільних змін:


1. Навчання для Самовдосконалення;

2. Навички для Життя, включно з Соціальною Інклюзією.

Запрошуються футбольні тренер(к)и, вчителі(-льки) з фізичної культури, молодіжні та соціальні працівники(-ці), спортсмени(-ки), активні громадяни(-ки) та лідер(к)и спільнот. Перевага при відборі буде надаватись особам, які вже працюють з дітьми або молодими людьми на волонтерських або посадових засадах. Учасники(-ці) можуть як вже використовувати футбол в освітніх цілях, так і лише прагнути розширення власної діяльності через футбол.

Участь безкоштовна. Учасники(-ці) мають бути в спортивній формі та взутті без шипів та брати з собою воду.

Вік учасників(-ниць) не обмежено. Забезпечується переклад з англійської мови на українську.

Учасники(-ці) з інших населених пунктів, ніж Івано-Франківськ, самостійно покривають власні супутні витрати.

Ешлін Гарді приєдналася до команди Тренерів Крізь Континенти у жовтні 2016 року. Після присвячення свого життя футболу і тренуванню в улюбленному спорті на рівні коледжу, вона вирішила, що хоче допомагати іншим позитивно змінювати світ. За час взаємодії з ТКК, Ешлін встигла попрацювати в 13 різних країнах, навчила і сертифікувала тисячі тренерів та молодих лідерів по всьому світові, використовуючи Методологію Навчання для Самовдосконалення та Освіти Поза Класною кімнатою.

Ешлін Гарді

Найзначніші закохання Ешлін - це її друзі та родина, подорожі по світу, спортивні ігри і діяльність, яка робить людей всміхненими. Деякими речами, які викликають посмішку в Ешлін є дивовижні люди, біг, танці, дослідження нових місцевостей, цуценята і пончики.

Організація "Тренери Крізь Континенти" (Сполучені Штати Америки) є світовим лідером у сфері спорту для соціального впливу і впроваджує діяльність відповідно до Цілей Сталого Розвитку Організації Об'єднаних Націй для вирішення таких питань, як: запобігання конфліктам, включаючи соціальну інтеграцію; розширення прав і можливостей жінок; зміцнення здоров'я та благополуччя; просвіта та захист Прав Дитини; формування життєвих навичок; тощо. Тренери Крізь Континенти використовують авторські методики навчання для планування, розвитку та впровадження партнерських відносин з метою створення сталого позитивного насліддя. ТКК працює в більш ніж 55 країнах на 6 континентах, що дає позитивний вплив життю 16 мільйонів дітей.

Дедлайн для подання заявки на Тренінг - 3 липня включно. Організатори робитимуть аналіз анкет щодня і Ви зможете отримати запрошення раніше дедлайну.

ПОСИЛАННЯ НА АНКЕТУ


Прес-служба Івано-Франківської обласної федерації футболу