Новини :: Інваспорт

|

Збірна Івано-Франківської області – срібний призер чемпіонату України з футболу серед спортсменів з вадами слуху

З 25 по 31 жовтня на полях футбольної школи Мирона Маркевича "Рух-Винники" Львівської області відбулись фінальні змагання чемпіонату України з футболу серед спортсменів з вадами слуху.

Головний трофей змагань виборювали шість команд, серед яких була і збірна Івано-Франківської області. Готував команду до змагань тренер Сергій Лагута.

Пропонуємо вашій увазі результати та підсумкову турнірну таблицю змагань:

1 тур:

Полтавська обл. – Івано-Франківська обл.

0:1 (0:0), гол Гринюк (Івано-Франківська обл.)

м. Київ – Миколаївська обл.

1:1 (1:1), гол Янив (м. Київ), пенальті Абдулла (Миколаївська обл.)

Одеська обл. – Закарпатська обл.

4:1 (3:0), голи Єдинак, Хрулєв, Дуган, пенальті Шикин (всі Одеська обл.), пенальті Ухман (Закарпатська обл.)

2 тур:

Полтавська обл. – м. Київ

4:0 (3:0), голи Войченко, Верещака, Стрийський, Оленич (всі Полтавська обл.)

Миколаївська обл. – Одеська обл.

3:1 (0:0), голи Антонюк, Абдулла, Павлов (всі Миколаївська обл.), Хрулєв (Одеська обл.)

Івано-Франківська обл. – Закарпатська обл.

4:2 (3:2), голи Рій 2, Соловей, Шепетюк (всі Івано-Франківська обл.), Ухман - 2 (Закарпатська обл.)

3 тур:

Івано-Франківська обл. – м. Київ

1:1 (0:0), голи Рока Падрон (Івано-Франківська обл.), пенальті Янив (м. Київ)

Одеська обл. – Полтавська обл.

0:1 (0:0), гол Стрийський (Полтавська обл.)

Закарпатська обл. – Миколаївська обл.

0:14 (0:7), голи Нийе А. - 4, Ушаков Є. - 2, Аркуш - 2, Ляшко А. - 2, Сене Рогер А., Бодочев Д., Костенко А., Павлов М.

4 тур:

м. Київ – Одеська обл.

0:1 (0:0), голи Баєв (Одеська обл.)

Полтавська обл. – Закарпатська обл.

7:0 (3:0)

Івано-Франківська обл. – Миколаївська обл.

3:1 (0:1), голи Кондратов - 2, Рій (Івано-Франківська обл.)

5 тур:

Одеська обл. – Івано-Франківська обл.

2:1 (0:0), голи Єдинак, Дуган (всі Одеська обл.), пенальті Рій (Івано-Франківська обл.)

6 Збірна Закарпатської обл. 5 0 0 5 3 31 0

Після завершення програми п'ятого ігрового дня відбулась урочиста церемонія нагородження чемпіона і призерів чемпіонату та церемонія закриття змагань. У підсумку "золоті" медалі виборола збірна команда Полтавської області, "срібло" – дісталось збірній команді Івано-Франківської області, а "бронза" – збірній команді одеської області. Капітана івано-франківців Володимира Рія було визнано кращим гравцем фінальної частини чемпіонату.

Чемпіонат України з футболу серед спортсменів з вадами слуху

Збірна команда Івано-Франківської області – СРІБНИЙ призер чемпіонату

Івано-Франківська обласна федерація футболу вітає Сергія Лагуту і всіх футболістів збірної Івано-Франківської області з завоюванням "срібних" медалей національного чемпіонату з футболу!