Новини :: Турніри

|

Команда Підліського ліцею – переможець VIII-го юнацького турніру з футболу на Кубок меморіалу "Дем'янів Лаз"

Команда Підліського ліцею – переможець VIII-го юнацького турніру з футболу на Кубок меморіалу Дем'янів Лаз

22 листопада на стадіоні зі штучним покриттям "Хет-Трик Арена" м. Івано-Франківська відбувся VIII-й за ліком юнацький турнір з футболу на Кубок меморіалу "Дем'янів Лаз" пам'яті Героїв України.

Цьогорічний турнір був присвячений до 80-річчя початку радянської окупації Західної України (1939-1941 рр.) та 30-річчя розкопок і перезахоронення останків жертв комуністичного терору в урочищі "Дем'янів Лаз".

У змаганнях взяли участь 6 команд юнаків 2006-2007 років народження – Боднарівська ЗОШ І-ІІІ ст., Павлівський ліцей Ямницької ОТГ, Ямницький ліцей Ямницької ОТГ, Угринівський ліцей Угринівської ОТГ, Загвіздянський ліцей Загвіздянської ОТГ та Підліський ліцей Загвіздянської ОТГ.

Турнір проходив у 2 етапи. На першому етапі команди змагалися у групах в одне коло, далі у стикових матчах визначали переможця та призерів.

Група "А"

Ямницький ліцей – Боднарівська ЗОШ – 6:1

Ямницький ліцей – Загвіздянський ліцей – 1:2

Боднарівська ЗОШ – Загвіздянський ліцей – 2:0


ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

М

Команда

І

В

Н

П

РМ

О

1

Ямницький ліцей

2

1

0

1

7-3

3

2

Загвіздянський ліцей

2

1

0

1

2-3

3

3

Боднарівська ЗОШ

2

1

0

1

3-6

3


Група "Б"

Павлівський ліцей – Угринівський ліцей – 2:2

Павлівський ліцей – Підліський ліцей – 0:3

Угринівський ліцей – Підліський ліцей – 1:1


ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

М

Команда

І

В

Н

П

РМ

О

1

Підліський ліцей

2

1

1

0

4-1

4

2

Угринівський ліцей

2

0

2

0

3-3

2

3

Павлівський ліцей

2

0

1

1

2-5

1


На фінальному етапі змагань були зіграні стикові матчі команд груп "А" і "Б".

Матч за 5-6 місця

Боднарівська ЗОШ – Павлівський ліцей – 3:3 (пен. 3:1)

Матч за 3-4 місця

Загвіздянський ліцей – Угринівський ліцей – 0:4

Матч за 1-2 місця

Підліський ліцей – Ямницький ліцей – 5:1


У підсумку місця на турнірі розподілилися наступним чином:

1. Підліський ліцей Загвіздянської ОТГ

2. Ямницький ліцей Ямницької ОТГ

3. Угринівський ліцей Угринівської ОТГ

4. Загвіздянський ліцей Загвіздянської ОТГ

5. Боднарівська ЗОШ І-ІІІ ст.

6. Павлівський ліцей Ямницької ОТГ

Переможцям і призерам турніру вручили кубки, кожен юний учасник змагань отримав пам'ятну медаль. Кращі в номінаціях футболісти були відзначені індивідуальними призами:


Прес-служба Івано-Франківської обласної федерації футболу