Новини :: Комітет арбітрів
Кращі арбітри Івано-Франківської області футбольного сезону 2019-2020 років отримали нагороди
![Кращі арбітри Івано-Франківської області футбольного сезону 2019-2020 років отримали нагороди](/images/news/2020/12/n04122020.jpg)
У вересні поточного року відбулось засідання Виконавчого комітету Івано-Франківської обласної асоціації футболу, на якому були підведені підсумки та затверджений список лауреатів аматорського футбольного сезону 2019-2020 років в Івано-Франківській області.
3 грудня в конференц-залі "Фонтуш Бутік Готелю" м. Івано-Франківська відбулась урочиста церемонія нагородження кращих арбітрів Івано-Франківської області за підсумками футбольного сезону 2019-2020 років.
На заході були присутні перший заступник голови Івано-Франківської обласної асоціації футболу Тарас Клим, заступник голови, виконавчий директор ІФАФ Василь Сікора, голова комітету арбітрів ІФАФ Євген Геренда та директор Івано-Франківської регіональної школи арбітрів Михайло Овчар, які подякували арбітрам за проведений сезон, обговорили організаційні питання та відзначили спеціальними призами кращих арбітрів сезону 2019-2020 років.
Пам'ятні відзнаки отримали Ігор Дебенко, Іван Салаш, Богдан Морозюк, Тарас Дем'янчук, Олексій Лаврів, Олег Луцький, Мирослав Липко, Юрій Лабач. Також у десятку кращих увійшли Віталій Деревянко та Мирослав Шевчук.
Бажаємо нашим арбітрам міцного здоров'я, подальшого саморозвитку та успіхів у професійній кар'єрі!
![Кращі арбітри області](/images/news/2020/12/n04122020b.jpg)
![Кращі арбітри області](/images/news/2020/12/n04122020b2.jpg)
![Кращі арбітри області](/images/news/2020/12/n04122020b3.jpg)
![Кращі арбітри області](/images/news/2020/12/n04122020b4.jpg)
![Кращі арбітри області](/images/news/2020/12/n04122020b5.jpg)
![Кращі арбітри області](/images/news/2020/12/n04122020b6.jpg)