Новини :: Футзал
До відома керівників футзальних клубів (команд)!
![До відома керівників футзальних клубів (команд)!](/images/news/2022/10/n21102022.jpg)
Асоціація міні-футболу Івано-Франківської області (АМФІФО) розпочинає прийом заявок від клубів (команд) області для організації та проведення обласних змагань з футзалу серед аматорських команд Івано-Франківської області на сезон 2022-2023 років.
Просимо Вас визначитися і надати письмові підтвердження про участь у змаганнях, адже Ваша оперативність дозволить вирішити ряд інших організаційних питань та вчасно і організовано розпочати змагання.
Контактний e-mail: amfifo2004@gmail.com, моб.тел. (050) 590-94-03 (голова АМФІФО Ігор Овчар).
Новий футзальний сезон плануємо розпочати у першу суботу-неділю (3-4 грудня). Можливі різні форми проведення чемпіонату: як з роз’їздами так і зонально. Чекаємо на Ваші рішення та пропозиції!
![АФМІФО розпочинає прийом заявок](/images/news/2022/10/n21102022b.jpg)
![АФМІФО розпочинає прийом заявок](/images/news/2022/10/n21102022b2.jpg)