Новини :: Контрольно-дисциплінарний комітет

|

Відбулось засідання КДК ІФАФ

Відбулось засідання КДК ІФАФ

30 листопада відбулося засідання Контрольно-дисциплінарного комітету Івано-Франківської обласної асоціації футболу, на якому були розглянуті наступні питання:

1. Про винесення арбітром дисциплінарної санкції у вигляді "попередження" ("жовта" картка) тренеру "Футбольна Академія "Прикарпаття" Івано-Франківськ В. Салію під час календарного матчу першості області з футболу між командами ФА "Прикарпаття" Івано-Франківськ – "Карпати" Болехів.

Контрольно-дисциплінарний комітет ІФАФ вирішив: за порушення Регламенту обласних змагань з футболу та у відповідності до Дисциплінарного кодексу "ІФАФ" зобов’язати "Футбольна Академія "Прикарпаття" Івано-Франківськ сплатити "ІФАФ" грошовий обов’язковий внесок у розмірі 500,00 грн. (за винесення арбітром дисциплінарної санкції у вигляді "попередження" ("жовта" картка) тренеру "Футбольна Академія "Прикарпаття" Івано-Франківськ В. Салію).

2. Про фінансову заборгованість футбольних клубів (команд) – учасників чемпіонату, першості, розіграшу Кубку області з футболу сезону 2022-2023 рр. перед Івано-Франківською обласною асоціацією футболу станом на 30 листопада 2022 року.

Контрольно-дисциплінарний комітет ІФАФ вирішив: у відповідності до Дисциплінарного кодексу "ІФАФ" зобов’язати футбольний клуб (команда) "Прут" Делятин сплатити "ІФАФ" грошовий обов’язковий внесок у розмірі 1 000,00 грн. за недотримання термінів сплати грошових обов’язкових внесків згідно з рішенням КДК "ІФАФ". Рекомендувати ФК "Прут" Делятин сплатити грошові обов’язкові внески у розмірі 500,00 грн. та 1 000,00 грн. (згідно рішення КДК "ІФАФ", протоколи №2 від 27.10.2022 р. та №5 від 30.11.2022 р.) до 06 грудня 2022 року.

З протоколами засідань Контрольно-дисциплінарного комітету ІФАФ можна ознайомитися на сайті у відповідному підрозділі ДОКУМЕНТИ – Рішення КДК.

Прес-служба Івано-Франківської обласної асоціації футболу