Новини :: Привітання

|

Івано-Франківське "Прикарпаття" фінішує на 5-й сходинці чемпіонату Першої ліги ПФЛ України

Івано-Франківське Прикарпаття фінішує на 5-й сходинці чемпіонату Першої ліги ПФЛ України

У Першій лізі чемпіонату України з футболу під егідою ПФЛ до останнього туру відбувалася цікава та змістовна боротьба за розподіл місць у підсумковій турнірній таблиці.

У матчі двох гідних суперників "Інгулець" (Петрове) – "Карпати" (Львів) переможцем виявилася команда господарів. "Інгулець" – чемпіон Першої ліги сезону 2023-2024. Третє місце у команди "Лівий берег" (Київ), четверте посів "Епіцентр" (Кам'янець-Подільський).

Свій останній матч заключного 10-го туру чемпіонату івано-франківське "Прикарпаття" проведе 25 травня у Полтаві з місцевим ФК "Полтава". Але незалежно від результату даного поєдинку івано-франківці виборюють 5-те місце у підсумковій турнірній таблиці змагань.

Івано-Франківська обласна асоціація футболу вітає керівництво, гравців, тренерський штаб і вболівальників МФК "Прикарпаття" з високим досягненням за підсумками сезону 2023-2024 років!

Це – результат кропіткої роботи, високої кваліфікації та професіоналізму тренерів і гравців команди, турботи президента клубу і потужної підтримки уболівальників.

Всі ви доклали чимало зусиль, проявили волю і характер, які привели вас до високого результату. Сподіваємося, що п'ята сходинка стане запорукою подальших успіхів команди на Всеукраїнській арені.

Прикарпаття Івано-Франківськ
Прес-служба Івано-Франківської обласної асоціації футболу