Новини :: Першість області 16.08.2015, 20:11 | 2015 Серпень Першість області Першість області. Друга ліга. 12 тур Сьогодні відбувся дванадцятий тур першості Івано-Франківської області з футболу серед команд другої ліги, в поєдинках якого були зафіксовані наступні результати.Першість області. Друга ліга. Регіон "Північ". 12 тур16 серпня (неділя)"Медик-Краснопіль" (Солотвин) - "Енергія" (Бурштин) – 1:3, юнаки - 3:2ФК "Битків" (Битків) - "Бескид" (Надвірна) – 4:4, юнаки - 1:1"Вихор" (Ямниця) - "Колос" (Братківці) – не відбувся"Дністер-Рітас" (Побережжя) - "Лімниця" (Перегінське) – не відбувсяПершість області. Друга ліга. Регіон "Південь". 12 тур16 серпня (неділя)"Нептун" (Заболотів) - "Чайка" (Вільхівці) – 2:1, юнаки - 9:0"Прут" (Делятин) - ФК "Гвіздець" (Гвіздець) – 8:1, юнаки - 0:1