Новини :: Турніри

|

Збірна Івано-Франківської області провела двосторонню гру

Сьогодні, 20 серпня, на міському центральному стадіоні "Рух" в рамках підготовки до турніру "Кубок Регіонів ФФУ" відбулась двостороння гра збірної Івано-франківської області з футболу.

Для гравців кожне тренування в збірній – відповідальний захід. А двосторонка, та перед стартом на серйозному турнірі - і зовсім на кшталт найсуворішого іспиту. Головний тренер збірної Микола Пристай і його помічник Микола Васильків мають визначитися з тими, на кого буде зроблена головна ставка, хто буде виходити на поле з перших хвилин.

Природно, кожен з тих хто знаходяться в обоймі розраховує побачити себе в "списку 11", доводячи, прикладаючи для цього всіх зусиль. Зараз всі заслуги вчорашнього дня не рахуються, у збірній грати будуть ті, хто сильніший в даний конкретний момент, хто психологічно стійкіше, хто готовий повести партнерів за собою і забезпечити результат.

Тренерський штаб не зводив погляду від команд. Підказували, коректували. Тренери хотіли не просто побачити, хотіли відчути настрій і готовність по персоналіях, в особах. Тренерське мистецтво в тому і полягає, щоб розгледіти і зробити стовідсотково вірний вибір.

Футболісти діяли, що називається, з повною викладкою, ні шкодуючи ні себе ні товаришів. Гра проходила у жорсткій боротьбі, але без грубощів. Гравці із завидною постійністю створювали моменти і з такою ж завидною постійністю їх не реалізовували. Кидалася в очі не зіграність футболістів.

Якщо говорити про рахунок, то матч закінчився внічию 2:2. Причому і рахунок, і те, як забивалися м'ячі, є дзеркальним відображенням двох таймів. Умовно "сині" на початку першої 45-тимінутки відкрили рахунок, наприкінці тайму умовно "жовті" з пенальті встановили рівновагу в матчі. Після перерви знову умовно "сині" виходять вперед, а умовно "жовті" через деякий час знову з пенальті забивають гол у відповідь.

Головний тренер Микола Пристай, присутні на грі голова ІФОФФ Тарас Клим, перший заступник голови ІФОФФ Василь Сікора залишилися задоволені діями потенційних збірників. Попереду ще багато роботи, та обмаль часу. У найближчих планах тренерського штабу збірної проведення спарингу з однією з команд обласного чемпіонату.