Новини :: Технічний департамент

|

Тренери Франківщини отримали дипломи ФФУ категорії "С"

Тренери Франківщини отримали дипломи ФФУ категорії С

25 грудня успішно склала іспити друга група слухачів поточного року, яка проходила навчання на тренерських курсах в Івано-Франківській обласній федерації футболу. Нагадаємо, що черговий курс Школи підготовки тренерів працював протягом жовтня-грудня 2015 року.

Одразу 21 фахівець підвищив свої знання й отримав кваліфікацію, що дає змогу працювати в аматорському та дитячо-юнацькому футболі. Не менш важливо, що переважну більшість нових дипломантів становлять не просто колишні майстри народної гри, а саме ті, хто покликаний розвивати футбол у Івано-Франківській області. Разом з тренерами навчалися і судді.

Очолював екзаменаційну комісію провідний спеціаліст Технічного департаменту ФФУ Віталій Левченко. Також до складу комісії входили: голова обласної федерації футболу Тарас Клим, відомий тренер Сергій Пташник та керівник Технічного департаменту ІФФФ Микола Васильків.

Успішно склали іспити й отримали іменні дипломи категорії «С» Боднарчук Василь Михайлович, Вандзіляк Андрій Андрійович, Веляник Ярослав Ярославович, Вітовський Микола Іванович, Гогіль Ігор Михайлович, Горбатий Орест Юліанович, Коржук Василь Васильович, Коржук Василь Іванович, Кравців Микола Богданович, Крижанівський Володимир Романович, Лагута Сергій Геннадійович, П’ятко Микола Васильович, Присяжний Андрій Володимирович, Романюк Анастасія Миколаївна, Рудницький Володимир Мечиславович, Салаш Андрій Іванович, Салаш Іван Іванович, Слободян Володимир Ярославович, Федорняк Володимир Васильович, Хопта Степан Петрович, Яцурак Василь Іванович.

У своєму вітальному слові голова ІФФФ Тарас Клим привітав тренерів з отриманням ліцензії, подякував тим, хто доклав зусиль до підготовки майбутніх спеціалістів, та побажав не зупинятися на досягнутому, кар'єрного зросту і позитиву у роботі.

Фахівець Національної федерації Віталій Левченко зазначив: "Кожний іспит – це завжди велике випробування. Я не люблю говорити іспит. Тому що люди хвилюються, люди десь замикаються. А коли є така, як сьогодні, домашня обстановка, то і спілкування йде легко і все ладиться. Всі абітурієнти гідно відповідали на питання екзаменаційних білетів. Я думаю, що Івано-Франківськ отримав в особі тренерів "С-диплому" ФФУ хороших фахівців, які будуть розвивати футбол, які будуть приносити його в маси і сподіваюся, що у цих фахівців будуть хороші вихованці".

Іспити тренерів з футболу
Іспити тренерів з футболу
Іспити тренерів з футболу
Іспити тренерів з футболу
Іспити тренерів з футболу
Іспити тренерів з футболу