Новини :: Асоціація аматорського футболу України

|

"Тепловик Прикарпаття" – ФК "Вінниця" – 1:1, ЧУ серед аматорів, Група 3, 2-й тур

Тепловик Прикарпаття – ФК Вінниця – 1:1, ЧУ серед аматорів, Група 3, 2-й тур

Свій другий поєдинок у чемпіонаті України з футболу серед аматорських команд сезону 2016 року івано-франківський "Тепловик Прикарпаття" зіграв унічию.

Ігрову і територіальну перевагу у першій половині гри прикарпатці втілили в забитий м’яч на 27-й хвилині. Спритнішим за всіх у карному майданчику вінничан виявився Іван Легкий. Після перерви вже на 47-й хвилині гості залишилися в меншості. За небезпечну атаку суперника пряму червону картку отримав Антон Брижчук. А через дві хвилини по тому за неетичну поведінку з технічної зони був вилучений тренер ФК "Вінниця" Сергій Руденко. На жаль, маючи чисельну перевагу, господарі на рівному місці пропустили гол у відповідь. На 58-й хвилині Вадим Волошинський по високій траєкторії послав м'яч в дальню "дев'ятку" воріт Владислава Генсьора. Івано-франківці не знітилися, продовжували йти вперед, створювали гольові моменти. Якщо б не горезвісні проблеми з реалізацією, "Тепловик" закінчив би гру з матеріальною перевагою в кишені. Чого тільки вартий вихід сам-на сам з голкіпером вінничан Романа Барчука, котрий довго не міг вирішити, що робити з м’ячем, і зрештою втратив слушну нагоду. У підсумку, нічийний рахунок на табло до фінального свистка так і не змінився.

"Тепловик Прикарпаття" (Івано-Франківськ) – ФК "Вінниця" (Вінниця) – 1:1 (1:0)

24 квітня 2016 р. 15:00. Стадіон "Гірка". м.Івано-Франківськ. 1000 глядачів. +17°C

Арбітри: Степан Лапко (Львів), Павло Супрунюк (Волинська обл.), Олексій Заяць (Луцьк)

4-й арбітр: Мирослав Липко (Івано-Франківськ)   Спостерігач арбітражу: Михайло Чайковський (Тернопіль)

"Тепловик Прикарпаття": В.Генсьор, Ю.Павлів (В.Ступницький, 90+3), В.Витак, В.Пархуць, А.Семочко, Н.Гуменюк, Я.Вацеба, Ю.Грона (Р.Горбатий, 63), І.Легкий, Б.Оринчак (В.Красій, 17), Р.Барчук. Тренер: Василь Яцурак

ФК "Вінниця": І.Карабін, В.Когут, Д.Попов, Д.Євстафієв, О.Костюк (М.Пилипенко, 90+3), В.Турчинський (О.Савчук, 33), А.Заводян (В.Волошинський, 42), К.Нгаха, А.Брижчук, О.Маду (А.Хрищенюк, 69), Я.Браславський (В.Коцюруба, 85). Тренер: Сергій Руденко

Голи: І.Легкий (27, 1:0), В.Волошинський (58, 1:1)

Попередження: В.Пархуць (21), І.Легкий (53), Ю.Грона (57), В.Генсьор (65) – О.Костюк (32)

Вилучення: А.Брижчук (47) – ФК "Вінниця" (небезпечна атака суперника)