Новини :: Професіональний футбол
МФК "Тепловик" - до старту готові!
![МФК Тепловик - до старту готові!](/images/news/2016/07/n2407201601.jpg)
Учора після ранішнього тренування МФК "Тепловик" відправився автобусом на свою першу календарну гру в другій професійній лізі України. На дебютний матч головний тренер Володимир Ковалюк визначив 18 гравців з 22 заявлених за команду.
Перед виїздом до команди завітав міський голова Руслан Марцінків. Він поспілкувався з керівництвом та гравцями, оглянув стадіон і побажав успішного старту команді.
Як зазначив президент МФК "Тепловик" Василь Ольшанецький: "Наша делегація прибула до Білої Церкви опівночі, розмістилися в готелі. Зранку поснідали, а в 13:00 тренери провели передматчеву установку на гру. О 17 годині стартуємо".
Тренерський штаб нашої команди вже визначився із стартовим складом на матч: у воротах – Остап Вульчин; захист – Андрій Громоляк, Владислав Приймак, Ярослав Семянчук, Дмитро Гапончук; півзахист – Тарас Бойко, Василь Дербах, Богдан Оринчак, Тарас Овчар, Володимир Боришкевич; напад – Ігор Худобяк.
То ж удачі, Вам, наші футболісти!
![МФК Тепловик Івано-Франківськ 2016](/images/news/2016/07/n2407201602.jpg)
Керівник прес-служби МФК "Тепловик" Ігор Овчар