Новини :: Жіночий футбол

|

Костопільський "Ліцей" – переможець чемпіонату України серед дівочих команд Вищої ліги WU-14

Костопільський Ліцей – переможець чемпіонату України серед дівочих команд Вищої ліги WU-14

З 18 по 22 травня в Калуші Івано-Франківської області відбулась фінальна частина чемпіонату України серед дівочих команд Вищої ліги вікової категорії WU-14 сезону 2017 року, у якій прийняли участь "Колос" (Херсонська область), "Пантери" (Умань), "Юність" (Чернігів), "Ліцей" (Костопіль) та збірні команди Одеської, Вінницької, Житомирської і Миколаївської областей.

Змагання пройшли у теплій домашній атмосфері. Її позитив відчувався в усьому довкола – у поєдинках, спілкуванні керівників, тренерів, дівчат.

У фіналі зійшлися гідні один одного суперники – команди "Юність" (Чернігів) та "Ліцей" (Костопіль). Вперта й напружена боротьба проходила на кожному клаптику футбольного поля і присутні на стадіоні стали свідками цікавого футбольного видовища. Гра проходила з перемінним успіхом, але дещо гостріше діяли костопільські футболістки, які в підсумку й здобули перемогу з рахунком 2:1.

Таким чином "Ліцей" став переможцем чемпіонату України серед дівочих команд Вищої ліги WU-14. Чернігівській "Юності" дістались "срібні" медалі. Третє місце змагань виборола збірна команда Вінницької області.

Чемпіонат України серед дівочих команд вищої ліги WU-14
Ліцей Костопіль переможець чемпіонату WU-14

По завершенню фінального поєдинку відбулась офіційна церемонія нагородження команд, в якій взяли участь головний спеціаліст комітету жіночого футболу ФФУ Руслан Діденко, головний тренер жіночої юнацької збірної України WU-15 Сергій Сапронов, голова Івано-Франківської обласної федерації футболу Тарас Клим, заступник голови ІФФФ Михайло Овчар та керівник філіалу школи арбітрів у м. Калуш Євген Геренда.

Також, за результатами змагань, були визначені кращі гравці турніру у різних номінаціях.

Кращий воротар турніру: Валерія Лакуста( зб. Житомирської обл.).

Кращий захисник турніру: Наталія Корнацька ("Ліцей" Костопіль).

Кращий півзахисник турніру: Єлизавета Молодюк (зб. Миколаівської обл.).

Кращий нападаючий турніру: Валерія Мінута ("Юність" Чернігів).

Кращий бомбардир турніру: Юлія Христюк (зб. Вінницької обл.).

Спеціальний приз "За мужність" від оргкомітету чемпіонату дістався Марії Єременко ("Юність" Чернігів).