Новини :: Шкіряний м’яч

|

Перегінська ЗОШ – переможець обласного фінального етапу турніру "Шкіряний м'яч" серед юнаків 2003 р.н.

Перегінська ЗОШ – переможець обласного фінального етапу турніру Шкіряний м'яч серед юнаків 2003 р.н.

29 травня на стадіоні "Карпати" смт. Брошнів-Осада пройшли фінальні змагання обласного етапу Всеукраїнського турніру на призи клубу "Шкіряний м'яч" у віковій групі серед дітей 2003 року народження.

У змаганнях брали участь п'ять шкільних команд області, які виявилися найкращими за своїх суперників на попередніх етапах: Коломийська ЗОШ № 4, Долинська СШ № 6, Голинська ЗОШ, Великокам'янська ЗОШ та Перегінська ЗОШ.

В урочистій церемонії відкриття змагань узяли участь віце-президент Федерації футболу України Василь Орлецький, голова Івано-Франківської обласної федерації футболу Тарас Клим, заступник голови Івано-Франківської обласної федерації футболу Василь Луцький та члени штабу обласного "Шкіряного м’яча". Учасникам фінального обласного турніру вручили футбольні м'ячі, надані безкоштовно Федерацією футболу України у рамках програми розвитку масового футболу для аматорських і дитячо-юнацьких футбольних команд області.

Перед стартом змагань на засіданні суддівської колегії з представниками команд-фіналістів було прийнято рішення розіграти призові місця за один день. Згідно з результатами жеребкування було визначено календар змагань.

Перегінська ЗОШ – Долинська СШ № 6 – 2:1

У підсумку 4-те місце зайняла Великокам'янська ЗОШ, 3-тє місце – Коломийська ЗОШ № 4, другими фінішували юні футболісти Долинська СШ № 6, а перше місце виборола команда Перегінської ЗОШ, яка вже 2-3 червня у м. Теребовля Тернопільської області буде представляти Івано-Франківщину на Всеукраїнських фінальних змаганнях.

У перервах між поєдинками фінального турніру були визначені кращі у вправах з м'ячем:

Жонглювання м’ячем – Степан Максимович (Голинська ЗОШ).

Удари на дальність – Ростислав Олексишин (Голинська ЗОШ).

Удари на точність – Юрій Біда (Перегінська ЗОШ).

Переможцям і призерам турніру вручили кубки, медалі, грамоти, кращі гравці у номінаціях були відзначені індивідуальними призами:

Кращий воротар – Ростислав Беляк (Долинська СШ № 6)

Кращий захисник – Олег Гуцуляк (Коломийська ЗОШ № 4)