Новини :: Турніри

|

Чернівецька "Буковина" – переможець 5-го турніру з футболу "Меморіал Богдана Дебенка"

Чернівецька Буковина – переможець 5-го турніру з футболу Меморіал Богдана Дебенка

Упродовж трьох днів на футбольних полях франківських стадіонів "Наука" і "Гірка" відбувались матчі 5-го традиційного турніру з футболу "Меморіал Богдана Дебенка".

В цьому році у турнірі за головний приз і нагороди боролись 8 команд. Учасниками "Меморіалу-2017" стали футболісти 2003 року народження ДЮСШОР "Прикарпаття-1" та "Прикарпаття-2" (Івано-Фанківськ), ДЮСШ № 3 (Івано-Фанківськ), ДЮФК "Ніка-05" (Івано-Фанківськ), "Атлет" (Київ), ФК "Львів", "Галичина" (Львів), "Буковина" (Чернівці).

18 серпня на турнірі були зіграні матчі другого та третього турів, в яких були зафіксовані наступні результати:


ГРУПА "А" (стадіон "Гірка"), ІІ тур.

СДЮСШОР "Прикарпаття-1" – "Галичина" – 6:2

"Атлет" – ДЮСШ № 3 – 2:2

ІІІ тур.

СДЮСШОР "Прикарпаття-1" – ДЮСШ № 3 – 2:1

"Галичина" – "Атлет" – –:+

Група "А"

МКомандаІВНПМзМпО
1СДЮСШОР "Прикарпаття-1" (Івано-Франківськ)33001149
2"Атлет" (Київ)3111354
3"Галичина" (Львів)3102563
4ДЮСШ № 3 (Івано-Франківськ)3012371

ГРУПА "Б" (стадіон "Наука"), ІІ тур.

"Буковина" – ФК "Львів" – 6:0

ДЮФК "Ніка-05" – СДЮСШОР "Прикарпаття-2" – 0:0

ІІІ тур.

ФК "Львів" – ДЮФК "Ніка-05" – 2:2

"Буковина" (Чернівці) – СДЮСШОР "Прикарпаття-2" – 4:0

Група "Б"

МКомандаІВНПМзМпО
1"Буковина" (Чернівці)33002009
2ФК "Львів" (Львів)3111484
3ДЮФК "Ніка-05" (Івано-Франківськ)30212122
4СДЮСШОР "Прикарпаття-1" (Івано-Франківськ)3012061

19 серпня були зіграні стикові матчі команд груп "А" і "Б".

Матч за 7-8 місця

ДЮСШ № 3 (Івано-Франківськ) – СДЮСШОР "Прикарпаття-2" (Івано-Франківськ)1:1 (пен. 2:3)

Матч за 5-6 місця

"Галичина" (Львів) – ДЮФК "Ніка-05" (Івано-Франківськ)–:+

Матч за 3-4 місця

"Атлет" (Київ) – ФК "Львів" (Львів) – 0:0 (пен. 5:3)

Матч за 1-2 місця (стадіон "Гірка")

СДЮСШОР "Прикарпаття-1" (Івано-Франківськ) – "Буковина" (Чернівці)1:2

У підсумку місця на юнацькому турнірі з футболу, присвяченому пам'яті Богдана Дебенка, розподілилися наступним чином:

  • 1. "Буковина" (Чернівці)
  • 2. СДЮСШОР "Прикарпаття-1" (Івано-Франківськ)
  • 3. "Атлет" (Київ)
  • 4. ФК "Львів" (Львів)
  • 5. ДЮФК "Ніка-05" (Івано-Франківськ)
  • 6. "Галичина" (Львів)
  • 7. СДЮСШОР "Прикарпаття-2" (Івано-Франківськ)
  • 8. ДЮФК "Ніка-05" (Івано-Франківськ)

Переможцям і призерам турніру вручили кубки, медалі та грамоти. Також були названі кращими в номінаціях та відзначені індивідуальними призами:

  • Кращий воротар – Максим Снищ ("Буковина")
  • Кращий захисник – Андрій Саченко ("Атлет")
  • Кращий півзахисник – Тарас Петрівський (ФК "Львів")
  • Кращий нападник – Андрій Андрійчук (СДЮСШОР "Прикарпаття")
  • Кращий бомбардир – Руслан Нелей-Пієв ("Буковина")
  • Кращий гравець – Ярослав Багрій (СДЮСШОР "Прикарпаття")

Прес-служба Івано-Франківської обласної федерації футболу