Новини :: Кубок області

|

7 вересня стартує розіграш Кубка області з футболу

7 вересня стартує розіграш Кубка області з футболу

Наступного тижня на полях Франківщини стартує розіграш обласного Кубка з футболу сезону 2017-2018 років. У цьому розіграші в кубкових перегонах за головний трофей змагатимуться 26 команд: 14 представників першої ліги області, 12 – другої.

Згідно з рішенням Комітету з проведення змагань ІФФФ, команди відповідно підсумків футбольного сезону 2016-2017 років, а саме: ФК "Галич" Галич (фіналіст Кубку області сезону 2016-2017 рр.), НФК "Бурштин" Бурштин (півфіналіст Кубку області сезону 2016-2017 рр.), "Покуття" Коломия (чемпіон області сезону 2016-2017 рр., учасник чемпіонату України серед аматорів сезону 2017-2017 рр.), "Колос Городенківщини" Городенка (срібний призер чемпіонату області сезону 2016-2017 рр.), ФК "Калуш" Калуш (бронзовий призер чемпіонату області сезону 2016-2017 рр., учасник чемпіонату України серед аматорів сезону 2017-2017 рр.) та "Карпати" Брошнів-Осада (5-те місце чемпіонату області сезону 2016-2017 рр., чвертьфіналіст Кубку області сезону 2016-2017 рр.) стартують у розіграші Кубка області з футболу сезону 2017-2018 років, розпочинаючи зі стадії 1/8 фіналу.

1 вересня в офісі обласної федерації футболу пройшла процедура жеребкування. За допомогою директора Технічного департаменту ІФФФ Миколи Василькова та заступника голови ІФФФ Василя Луцького були сформовані пари попереднього етапу розіграшу Кубка Івано-Франківської області з футболу сезону 2017-2018 років.

Отже, 7 вересня (четвер) о 17:00 розпочнуться поєдинки наступних пар команд за право виходу в стадію 1/8 фіналу розіграшу Кубка (першими вказані господарі ігор):

  • "Хутровик" (Тисмениця) – "Кремінь" (Пістинь)
  • "Вовки" (Вовчківці) – "Покуття" (Снятин)
  • "Нептун-Покуття" (Заболотів) - "Бескид" (Надвірна)
  • "Касова" (Бовшів) – "Вихор" (Ямниця)
  • "Медик-Лісівник" (Солотвин) – "Тепловик-ДЮСШ №3" (Івано-Франківськ)
  • "Старт" (Гвіздець) – "Нафтовик" (Долина)
  • ФК "Рогатин" (Рогатин) – ФК "Турка" (Турка)
  • СФК "Богородчани" (Богородчани) – ФК "Битків" (Битків)
  • ФК "Угорники" (Угорники) – "Придністров'я" (Тлумач)
  • "Черемош" (Верховина) – "Карпати" (Болехів)

Звертаємо увагу представників команд та вболівальників, що на всіх етапах розіграшу Кубка області суперники визначаються шляхом "сліпого" жеребкування (представники всіх ліг – в одній корзині). Господарем поля на всіх етапах змагань (крім 1/2 фіналу та фінального матчу) є команда, яка виступає в лізі, нижчій за рангом. Якщо зустрічаються команди однієї ліги, то господарем поля є команда, яка отримає непарний номер при жеребкуванні.

Усі етапи кубкового турніру (крім 1/2 фіналу) складаються з одного матчу. Матчі 1/2 фіналу розіграшу Кубка області проводяться з 2 (двох) матчів (на своєму полі та на полі суперника).

Якщо основний час матчу завершився внічию, призначається додатковий час (2 тайми по 15 хвилин). Якщо в додатковий час не буде виявлено переможця, призначається серія післяматчевих 11-метрових ударів згідно з Правилами гри у футбол.

Фінальний матч розіграшу Кубка області проводиться з однієї гри. Рішення щодо місця проведення фінального матчу приймає Виконком, Президія або Комітет з проведення змагань ІФФФ.

Дисциплінарні санкції у вигляді попередження, які отримали футболісти в іграх чемпіонату, першості області та змаганнях команд U-18, не враховуються в іграх розіграшу Кубка та Суперкубка області і навпаки.

Дисциплінарні санкції у вигляді вилучення, які отримали футболісти в іграх чемпіонату, першості області та змаганнях команд U-18, враховуються в іграх розіграшу Кубка та Суперкубка області і навпаки.

У випадку переходу футболіста під час реєстраційного періоду до іншого футбольного клубу (команди), він може продовжити участь у матчах розіграшу Кубка в складі нового футбольного клубу (команди). Футболісти, які були зареєстровані після першої півфінальної гри, не мають права брати участь у подальших матчах розіграшу Кубка області.

Команди зобов’язані взяти участь у церемоніях відкриття фінального матчу та нагородженні. У разі відмови до футбольного клубу (команди) застосовуються дисциплінарні санкції згідно з рішенням КДК ІФФФ.

Жеребкування Кубку області
Жеребкування Кубку області

Прес-служба Івано-Франківської обласної федерації футболу

Фотографії Петра Белея