Новини :: Жіночий футбол

|

Костопільський "Ліцей" – переможець чемпіонату України серед дівочих команд Вищої ліги WU-17

Костопільський Ліцей – переможець чемпіонату України серед дівочих команд Вищої ліги WU-17

З 4 по 8 вересня в Калуші Івано-Франківської області відбувся чемпіонат України серед дівочих команд Вищої ліги вікової категорії WU-17 сезону 2017 року, у якому прийняли участь "Освіта-Волинянка" (Волинська обл.), "Атекс-СДЮШОР-16" (Київ), "Юність" (Чернігів), "Ковельчанка" (Ковель), "Ліцей"(Костопіль), "Пантери" (Умань), ФК "Карпати" (Львів) та збірна Житомирської області.

Змагання пройшли у теплій домашній атмосфері. Її позитив відчувався в усьому довкола – у поєдинках, спілкуванні керівників, тренерів, дівчат.

У фіналі зійшлися гідні один одного суперники – команди "Освіта-Волинянка" (Волинська обл.) та "Ліцей" (Костопіль). Вперта й напружена боротьба проходила на кожному клаптику футбольного поля і присутні на стадіоні стали свідками цікавого футбольного видовища. Основний час поєдинку завершився унічию – 0:0. В серії післяматчевих пенальті більш влучними виявились костопільські футболістки – 4:3.

Таким чином "Ліцей" став переможцем чемпіонату України серед дівочих команд Вищої ліги WU-17. Дівчатам з Волині дістались "срібні" медалі. Третє місце змагань виборола збірна команда "Юність" (Чернігів). Гра з львівськими "Карпатами" проходила з перемінним успіхом, але дещо гостріше діяли чернігівські футболістки, які в підсумку й здобули перемогу з рахунком 2:0.

По завершенню фінального поєдинку відбулась офіційна церемонія нагородження команд, в якій взяли участь головний спеціаліст комітету жіночого футболу ФФУ Руслан Діденко, головний тренер жіночої юнацької збірної України WU-17 Сергій Сапронов, голова Івано-Франківської обласної федерації футболу Тарас Клим, заступник голови ІФФФ Михайло Овчар та керівник філіалу школи арбітрів у м. Калуш Євген Геренда.