Новини :: Контрольно-дисциплінарний комітет

|

Засідання КДК ІФФФ

Засідання КДК ІФФФ

23 листопада відбулося засідання Контрольно-дисциплінарного комітету Івано-Франківської обласної федерації футболу, на якому були розглянуті наступні питання:

1. Службову записку першого віце-президента, виконавчого директора ГС "ДЮФЛІФО" М. Васильківа.

Контрольно-дисциплінарний комітет ІФФФ вирішив: оголосити перерву в розгляді даного питання до 29 листопада ц.р. (середа) для витребування рапортів арбітра за участю матчів команд Верховинської ДЮСШ (U-16 та U-14) та "Черемош" Верховина (U-18). Зобов’язати особисто прибути на засідання КДК ІФФФ, яке відбудеться 29 листопада ц.р. (середа) о 12-ій год., тренера Верховинської ДЮСШ п. І. Коржука та президента ФК "Черемош" Верховина п. В. Коржука, а також надати для огляду документи, що підтверджують особу (обов’язково з фотографією) наступних осіб: Шкрібляк Віталій Андрійович, Грицаєнко Назар Андрійович, Курильчук Костянтин Васильович, Жидков Василь Віталійович, Цехняк Максим Миколайович, Іванійчук Святослав Юрійович, Соколовський Василь Васильович, Ренбург Олександр Андрійович.

З протоколами засідань Контрольно-дисциплінарного комітету ІФФФ можна ознайомитися на сайті у відповідному підрозділі ДОКУМЕНТИ – Рішення КДК.

Прес-служба Івано-Франківської обласної федерації футболу