Новини :: Комітет ветеранів

|

Збірна м. Івано-Франківська – чемпіон області з футболу серед ветеранів (45+) сезону 2017 року

Збірна м. Івано-Франківська – чемпіон області з футболу серед ветеранів (45+) сезону 2017 року

Осінь, як пора року, для багатьох вболівальників футболу, асоціюється із ветеранськими змаганнями. 25 листопада в Івано-Франківську на стадіоні зі штучним покриттям "Хет-Трик Арена" відбулись обласні змагання з футболу серед ветеранів вікової категорії 45+ (футболісти 1972 року народження і старші).

У турнірі взяли участь 4 збірні команди: м. Івано-Франківська, м. Калуша, Галицького та Коломийського районів, які за кубковою системою розіграли цьогорічні нагороди. Матчі тривали два тайми по 20 хвилин кожний.

Згідно жеребкування першими на футбольне поле вийшли ветерани Галицького району та м. Івано-Франківська. Галичани хоча й виглядали дещо слабшими на фоні суперників, але чоловічий характер і бійцівські якості проявляли на кожному клаптику футбольного поля. Незважаючи на всі зусилля, вони все ж поступилися івано-франківцям з рахунком – 1:6.

У другому півфіналі ветерани Коломийського району зустрічались зі збірною м. Калуша. В основний час напруженого матчу переможець так і не був виявлений – 0:0. В серії пенальті ветерани збірної м. Калуша з рахунком 5:4 нарешті здолали опір суперника і вийшли у фінал.

Після невеликої перерви відбулася гра за третє місце між збірними командами Галицького та Коломийського районів. Якщо виходити виключно з рахунку, можна припустити, що гра пройшла за повної переваги ветеранів Коломийщини. Але треба віддати належне і галицьким футболістам, які увесь поєдинок намагалися грати у футбол, а не тільки заважати це робити супернику. Але майстерність та рівень гри ветеранів Коломийського району були помітно вищими, тому перемога з рахунком 4:0, значною мірою, є закономірною.

Фінальна гра між збірними командами м. Івано-Франківська та м. Калуша пройшла в напруженій боротьбі, з великою кількістю гострих моментів і цілком відповідала статусу фінальної. Ветерани футболу забули про свій вік і показали дійсно ту гру, за яку ми любимо цей вид спорту – вони грали із задоволенням, натхненням, адже ніхто не хотів поступатися. У підсумку з рахунком 2:1 перемогу святкували івано-франківські футболісти.

Після фінальної гри пройшла урочиста церемонія нагородження. Головний суддя змагань, голова Комітету ветеранів Івано-Франківської обласної федерації футболу Василь Луцький вручив грамоту за IV місце ветеранам збірної Галицького району, грамоту і "бронзові" медалі – ветеранам збірної Коломийського району, грамоту і "срібні" медалі – ветеранам збірної м. Калуша, а переможцям ветеранам збірної м. Івано-Франківська – Кубок, грамоту і медалі "золотого" ґатунку.

Перемогу у складі збірної команди м. Івано-Франківська здобували: Сергій Кулешов, Олег Савіцький, Петро Русак, Орест Дорош, Володимир Ковалюк, Володимир Крижанівський, Сергій Пташник, Олег Руденський, Юрій Шулятицький, Іван Павлюк, Володимир Чуйко, Василь Костюк, Юрій Костишин, Ігор Кукушкін, Тарас Кузик.

Хоч футбольна фортуна команді ветеранів Галицького району не посміхнулась і вона стала однією із аутсайдерів змагань, однак голова районної федерації футболу Іван Бабій, якому сьогодні, до речі, виповнилося 58 років, після церемонії нагородження запевняв, що гравці не засмучуються, за призове місце боротимуться наступного разу: "Зібралися пограти просто у своє задоволення. Саме головне, що ми зустрілися, саме головне, що ми побачили друзів, поспілкувалися з ними".

Іван Васильович Бабій

Колектив Івано-Франківської обласної федерації футболу вітає голову Галицької РФФ Бабія Івана Васильовича з Днем народження! Бажаємо Івану Васильовичу міцного здоров'я, успіхів у відповідальній роботі, особистого щастя й благополуччя, позитиву і всього самого доброго! Нехай у всіх сферах життя і професійної діяльності супроводжує удача, відчувається щира і всебічна підтримка колег і друзів!

Чемпіонат області серед ветеранів 1972 року народження і старші
Чемпіонат області серед ветеранів 1972 року народження і старші
Чемпіонат області серед ветеранів 1972 року народження і старші
Чемпіонат області серед ветеранів 1972 року народження і старші

Підводячи підсумки турніру насамперед слід зазначити, що ветерани найбільше враження справили своєю грою – повною самовіддачею, азартом, волею до перемоги. Саме тій самовідданості, наполегливості, спортивному азарту і мають вчитися в них наші футболісти-юнаки. А ще – на футбольному полі панувала добра, щира, жартівлива атмосфера, старалися ветерани грати без зайвого "фанатизму", хоч, відомо, що футбол – гра жорстка і контактна, і без травм не обходиться.


Чемпіонат області серед ветеранів 45+. 25 листопада (субота)

1-й півфінал

Команда м. Івано-Франківськ – Збірна Галицького району – 6:1

2-й півфінал

Команда м. Калуш – Збірна Коломийського району – 0:0 (по пенальті - 5:4)

Матч за 3-є місце

Збірна Коломийського району – Збірна Галицького району – 4:0

Матч за 1-е місце

Команда м. Івано-Франківськ – Команда м. Калуш – 2:1


Прес-служба Івано-Франківської обласної федерації футболу