Новини :: Шкіряний м’яч

|

В Івано-Франківську відбудеться Всеукраїнський фінал "Шкіряного м'яча – Кубку Coca-Cola"

В Івано-Франківську відбудеться Всеукраїнський фінал Шкіряного м'яча – Кубку Coca-Cola

В Івано-Франківську на стадіоні зі штучним покриттям "Хет-Трик Арена" у період з 13 по 15 червня відбудеться Всеукраїнський фінал "Шкіряного м'яча – Кубку Coca-Cola" у віковій категорії U-12 (юнаки 2006 року народження).

Місце проведення фіналу обрано не випадково! Саме з Івано-Франківська розпочався відлік Всеукраїнських фіналів, адже саме тут двадцять років тому, далекого 1998-го, відбувся перший історичний фінальний турнір відродженого в Україні "Шкіряного мʼяча".

Боротьбу за почесні нагороди поведуть вісім команд, серед яких Прикарпатський край представлятиме івано-франківська ЗОШ №10.

1. ЗОШ № 10 м. Івано-Франківськ

2. ЗОШ № 25 м. Луцьк

3. ЗОШ № 3 м. Коростень (Житомирська область)

4. ЗОШ № 35 м. Вінниця

5. Гімназія № 46 м. Харків

6. Олександрійський колегіум (Кіровоградської обл.)

7. ЗОШ № 24 м. Херсон

8. ЗОШ № 10 м. Ніжин (Чернігівська область)

Пропонуємо вашій увазі розклад фінальних змагань:

13 червня: з 17.00 до 18.30

14 червня: з 9.30 до 13.00

15 червня: з 9.30 до 12.30

"Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola" – всеукраїнський футбольний турнір серед шкільних команд, який проводиться Асоціацією аматорського футболу України спільно з Федерацією футболу України. Ці змагання організовуються у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України і входять до програм спортивно-масових заходів українських шкіл. Турнір є спадкоємцем всесоюзних змагань із футболу на призи клубу "Шкіряний м’яч", які ведуть свою історію з 1965 року. Змагання на всеукраїнському рівні знову розпочалися у 1998 році. З того часу і до сьогодні турнір очолює ветеран київського "Динамо", кращий футболіст СРСР 1966 року, заслужений майстер спорту Андрій Біба.

Просування активного способу життя серед підлітків місцевих громад є головною метою турніру та важливою складовою соціальної відповідальності Компанії Кока-Кола в Україні, вагомим внеском у розвиток громад і організацію дозвілля юних українців. Тому з 2010 року світовий бренд Coca-Cola став Титульним спонсором "Шкіряного м’яча". Співпраця триває й нині. Це дало змогу значно підвищити загальний рівень змагань, привернути до них більший інтерес учасників та глядачів. Молодь отримує чудову нагоду для самореалізації та здійснення мрій.


Прес-служба Івано-Франківської обласної федерації футболу