Новини :: Комітет ветеранів

|

У червні стартує чемпіонат Івано-Франківської області з футболу серед ветеранів

У червні стартує чемпіонат Івано-Франківської області з футболу серед ветеранів

13 червня в офісі Івано-Франківської обласної федерації футболу відбулося засідання оргкомітету з проведення чемпіонату Івано-Франківської області з футболу серед ветеранів 1978 року народження і старші, старт якого запланований у червні поточного року.

Чемпіонат Івано-Франківської області з футболу серед ветеранів проводиться з метою: пропаганди футболу та здорового способу життя, подальшого розвитку та популяризації ветеранського футболу в області, організації дозвілля шанувальників футболу області, виявлення чемпіона та призерів чемпіонату області з футболу серед ветеранів сезону 2018 року.

Загальне керівництво змаганнями буде здійснювати Івано-Франківська обласна федерація футболу. Безпосереднє проведення змагань покладається на Комітет з проведення змагань, Комітет ветеранів та Комітет арбітрів ІФФФ.

Терміни проведення змагань – червень-серпень 2018 року. Матчі відбуватимуться по суботах (за домовленістю обох команд можливе проведення матчів по неділях). Початок матчів о 17:00 годині.

Чемпіонат області серед ветеранів проводиться серед збірних команд міст та районів області (за збірну команду міста (району) мають право виступати виключно гравці із відповідним місцем реєстрації проживання або відповідним місцем народження).

Футболістам, місце реєстрації проживання або місце народження яких зареєстроване в м. Коломиї, Калуші, Яремчі, Болехові та Бурштині, дозволено виступати за команди Коломийського, Калуського, Надвірнянського, Долинського та Галицького районів відповідно та навпаки. При цьому футболіст має право виступати тільки за одну команду.

У матчах чемпіонату області можуть приймати участь гравці 1978 року народження і старші.

Чемпіонат області буде проводитись у два етапи. На першому етапі команди-учасниці чемпіонату змагатимуться в групах за територіальним принципом за коловою системою у два кола (на своєму полі та полі суперника).

Другий етап змагань буде проведено за кубковою системою. Команди зустрічатимуться два рази – вдома та на виїзді. Господар поля в першій грі буде визначатися жеребкуванням.

Тривалість матчу складатиме 2 тайми по 35 хвилин кожен.

Команди – учасники чемпіонату області представляють у Комітет з проведення змагань ІФФФ два примірники заявочних листів (у друкованому вигляді), оформлених згідно з встановленим порядком. Заявочні листи повинні бути завірені підписом та печаткою голови районної (міської) федерації футболу та лікарем (обов'язково). Кількість гравців, які вносяться до заявочного листа необмежена.

Керівники команд зобов'язані перед початком матчу представити арбітру заявочний лист та копію паспорта громадянина України, який засвідчує особу, число, місяць, рік, місце народження та місце реєстрації проживання футболіста. Копія паспорту завіряється печаткою та підписом відповідальної особи ІФФФ.

Без вищевказаної документації гравці до матчу не допускаються.

Формування складу груп для проведення І-го етапу змагань покладається на Комітет з проведення змагань та Комітет ветеранів ІФФФ.


Адреса ІФФФ: м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 80.

Електронна адреса: ifoff1990@gmail.com

Поштова адреса: 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 80.

Контактні особи:

Луцький Василь Андрійович – голова Комітету ветеранів ІФФФ, спеціаліст ІФФФ (050-149-28-96)

Вовкович Богдан Григорович – ветеран Прикарпатського футболу (097-244-35-87)


Прес-служба Івано-Франківської обласної федерації футболу