Новини :: Новини ІФФФ та регіонів

|

Офіційна позиція адміністрації ІФФФ щодо заяви селищного голови Богородчан Ростислава Заремби

Офіційна позиція адміністрації ІФФФ щодо заяви селищного голови Богородчан Ростислава Заремби

У засобах масової інформації поширюється заява селищного голови Богородчан Ростислава Заремби наступного характеру:

"Шановні друзі! Учора завершилася першість області з футболу (група Б), у якому брала участь команда ФК "Богородчани". Три роки ми формували команду виключно з місцевих гравців, виграли чемпіонат і Кубок району, ввійшли, а точніше, увірвалися в першість області. До останнього матчу утримували лідерство і при рівній кількості очок, переможець визначався за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів. Наша команда мала перевагу у 7 м’ячів, і останній матч виграла з рахунком 3:0. Але у паралельній грі "Кремінь" (Пістинь) – "Старт" (Гвіздець) зафіксовано рахунок 13:0(!!!), що дало змогу команді "Кремінь" оформити золоті медалі. Хто хоч трохи розбирається у футболі, та й тому, хто не розуміється, очевидно, яка ймовірність такої випадковості. Нікого не здивуєш договірними матчами, нечесним суддівством чи залученням федерацій, коли йдеться про професійний футбол. Але коли на любительській першості обласного рівня відбуваються такі речі, не бачу сенсу в подальшому вкладати сотні тисяч бюджетних коштів для участі у таких типу змаганнях. Буду ставити питання на сесії про зняття команди з першості області. І головне. Дякую керівництву ФК, тренерам та гравцям за самовідданий і чесний футбол. Для мене особисто, для всіх наших вболівальників і думаючої футбольної громадськості ФК "Богородчани" – чемпіони!"


Шановний, Ростиславе Дмитровичу!

Адміністрація ІФФФ з розумінням ставиться до вашої емоційної оцінки до результату матчу "Кремінь" (Пістинь) – "Старт" (Гвіздець). Доводимо до Вашого відома, що обласна федерація футболу напередодні двох останніх турів у другій лізі отримувала численні "сигнали" від керівників футбольних клубів, тренерів, вболівальників про можливість проведення матчів за участю СФК "Богородчани" та "Кремінь" (Пістинь) без належної спортивної боротьби. Ми попереджали керівників вище згаданих команд про можливі наслідки "договірних матчів". Команди були зобов'язані проводити відео-зйомки матчів. На ігри були призначені досвідчені та кваліфіковані офіційні особи ІФФФ.

Згідно з Регламентом змагань Івано-Франківської області з футболу сезону 2017-2018 років п.5.60 по матчах, проведених без належної спортивної боротьби ("договірних матчах"), рішення приймає КДК або інші уповноважені на це органи ІФФФ. Підставою для розгляду є звернення футбольного клубу (команди), після чого на засіданні Комітету з проведення змагань вивчаються рапорти офіційних осіб матчу, відеоматеріали, на основі яких приймається рішення про передачу справи для подальшої експертної оцінки Комітетом етики і Чесної гри.

На даний момент (26.06.2018, 16:00) крім Вашої заяви в мережі Інтернет жодних офіційних звернень від футбольних клубів та рапортів офіційних осіб, котрі були призначені на матч, в офіс обласної федерації футболу не надходило! Запевняємо Вас, що у разі звернення СФК "Богородчани" по даному факту, адміністрація ІФФФ терміново розпочне службове розслідування у відповідності до Регламенту змагань.

З повагою, адміністрація ІФФФ.