Новини :: Турніри

|

9-10 лютого пройдуть обласні змагання з міні-футболу "Граємо за Україну разом!" серед дівчат

9-10 лютого пройдуть обласні змагання з міні-футболу Граємо за Україну разом! серед дівчат

9-10 лютого у спортивному залі ЗОШ №24 м. Івано-Франківська відбудуться обласні змагання з міні-футболу "Граємо за Україну разом!" серед дівчат 2004 року народження і молодші.

Змагання проводяться з метою пропаганди футболу та здорового способу життя; залучення дівчат до систематичних занять футболом та їх оздоровлення; об'єднання усіх, хто вболіває за український футбол, під гаслом "Граємо за Україну разом!"; виявлення переможця та призерів обласних змагань.

Загальне керівництво змагань здійснює департамент освіти, науки та молодіжної політики ОДА, обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, обласна федерація футболу та дитячо-юнацька футбольна ліга області. Безпосереднє проведення змагань покладається на комітет з проведення змагань, комітет дитячо-юнацького футболу та комітет арбітрів ІФФФ.

До участі в змаганнях допускаються команди ДЮСШ та ДЮФК Івано-Франківської області. Вік дівчат 2004 року народження і молодші. Змагання проводяться за правилами гри у футзал футзальним м’ячем. Склад команди: 12 гравців, 1 тренер, 1 представник. Безпосередньо у грі приймає участь 5 гравців (4 польові гравці і воротар).

Команда, яка посяде І-е місце, буде нагороджена кубком та дипломом. Гравці, тренер та представник – медалями. Команди призери, які посядуть ІІ-е та ІІІ-є місця, будуть нагороджені дипломами. Гравці, тренер та представник – медалями.

РЕГЛАМЕНТ проведення обласних змагань з міні-футболу "Граємо за Україну разом!" серед дівчат 2004 р.н. і молодші


Прес-служба Івано-Франківської обласної федерації футболу