Новини :: Новини ІФФФ та регіонів

|

У Богородчанах розіграли кубок селищного голови

У Богородчанах розіграли кубок селищного голови

Відбувся другий турнір з міні-футболу серед дівчат на кубок селищного голови Богородчан. У змаганнях, які пройшли у спортзалі Богородчанського професійного будівельного ліцею, взяли участь команди Надвірнянського коледжу НТУ, Івано-Франківського базового медичного коледжу, "Надвірняночки" із Надвірнянського району та "Богородчаночки" із Дзвиняцької ОТГ.

На урочистому відкритті виступили селищний голова Ростислав Заремба, голова районної федерації футболу Роман Балаш, начальник відділу молоді та спорту РДА Віктор Тимощук та тренер дівочих команд Богдан Пинчук. Вони побажали учасницям підвищення спортивної майстерності, безкомпромісної боротьби та удачі на майданчику.

У першому півфінальному матчі зійшлися представниці Надвірнянського та Івано-Франківського коледжів. Дівчата показали швидкісну гру, великий азарт та жагу до перемоги. Рахунок відкрили надвірнянські футболістки. Їхні суперниці демонстрували непоступливість. Та все ж перемога була за досвідченою командою Надвірнянського коледжу з рахунком 3:1.

Другий півфінальний поєдинок між командами Дзвиняцької ОТГ та "Надвірняночки" пройшов за явної переваги дівчат з Богородчанщини. Про це засвідчив і результат матчу – 5:1 на користь господарок змагань.

Перед фіналом у матчі за третє місце помірялися силами футболістки Івано-Франківська та "Надвірняночки". Забивши в кожному таймі по м’ячу у ворота суперниць, івано-франківські дівчата виграли з рахунком 2:0.

У вирішальному поєдинку зустрілися команди Надвірнянського коледжу НТУ та "Богородчаночки" із Дзвиняцької ОТГ. Протягом усього ігрового часу в рахунку вели дівчата з Богородчанщини. Та наприкінці гри гостям вдалося відновити рівновагу і матч завершився внічию – 3:3. Прийшлося виконувати післяматчеві пенальті. У футбольній лотереї доля посміхнулася надвірнянській команді.

Після завершення змагань переможцям було вручено кубок, золоті медалі та грамоту. Призери відповідно нагороджені медалями та грамотами.

Також отримали індивідуальні відзнаки кращі гравці турніру: Яна Тріщук (Надвірнянський коледж), Тетяна Ярема ("Богородчаночка", Ірина Заболотна (Івано-Франківський коледж), Марія Проців ("Надвірняночка"). Кращий бомбардир змагань Рома Карабінович з команди Дзвиняцької ОТГ отримала з рук голови районної федерації футболу Романа Балаша його авторську книгу "Славна історія Підгірського футболу".

Кубок селищного голови Богородчан
Кубок селищного голови Богородчан
Кубок селищного голови Богородчан
Кубок селищного голови Богородчан
Кубок селищного голови Богородчан

Прес-служба Богородчанської районної федерації футболу