Новини :: Турніри

|

В Івано-Франківську відбулась нарада з міським головою по підготовці та проведенню матчевих зустрічей з футболу "Кубок Крила Дружби"

В Івано-Франківську відбулась нарада з міським головою по підготовці та проведенню матчевих зустрічей з футболу Кубок Крила Дружби

5 червня в приміщенні Івано-Франківської міської ради відбулась зустріч з міським головою м. Івано-Франківська Русланом Марцінківим. У зустрічі також взяли участь перший заступник голови Івано-Франківської обласної федерації футболу Тарас Клим, заступник голови, виконавчий директор ІФФФ Василь Сікора, директор департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківського МВК Віталій Матешко.

Під час наради були обговорені питання пов’язані з підготовкою та проведенням матчевих зустрічей ІІ-го традиційного Кубку "Крила Дружби" (WINGS FRIENDSHIP CUP) за участю юнацьких команд Івано-Франківщини та команди Спілки Української Молоді США. Присутні зупинились на календарі, плані перебування делегації СУМ США в Івано-Франківській області, організаційних питаннях, нагородній атрибутиці тощо.

Матчеві зустрічі ІІ-го традиційного Кубку "Крила Дружби" (WINGS FRIENDSHIP CUP) проводяться з метою популяризації футболу в Івано-Франківській області, Україні та США, налагодження дружніх зв'язків між юними футболістами Івано-Франківської області та Спілки Української Молоді в США.

Матчі відбудуться 22 липня у Богородчанах на стадіоні імені Поворозника та 24 липня в Івано-Франківську на стадіоні "Хет-Трик Арена". Дані товариські поєдинки ініційовані Спілкою Української Молоді США та Івано-Франківською обласною федерацією футболу.

Матчеві зустрічі відбудуться під патронатом міського голи Івано-Франківська та селищного голови смт. Богородчани.

Нарада з міським головою Івано-Франківська
Нарада з міським головою Івано-Франківська
Нарада з міським головою Івано-Франківська

Прес-служба Івано-Франківської обласної федерації футболу