Новини :: Комітет ветеранів

|

У липні стартує чемпіонат Івано-Франківської області з футболу серед ветеранів

У липні стартує чемпіонат Івано-Франківської області з футболу серед ветеранів

21 червня в офісі Івано-Франківської обласної федерації футболу відбулося засідання оргкомітету з проведення чемпіонату Івано-Франківської області з футболу серед ветеранів 1979 року народження і старші, старт якого запланований у червні поточного року.

Чемпіонат Івано-Франківської області з футболу серед ветеранів проводиться з метою: пропаганди футболу та здорового способу життя, подальшого розвитку та популяризації ветеранського футболу в області, організації дозвілля шанувальників футболу області, виявлення чемпіона та призерів чемпіонату області з футболу серед ветеранів сезону 2019 року.

Загальне керівництво змаганнями буде здійснювати Івано-Франківська обласна федерація футболу. Безпосереднє проведення змагань покладається на Комітет з проведення змагань, Комітет ветеранів та Комітет арбітрів ІФФФ.

Терміни проведення змагань – липень-вересень 2019 року. Матчі відбуватимуться по суботах (за домовленістю обох команд можливе проведення матчів по неділях). Початок матчів о 17:00.

Чемпіонат області серед ветеранів проводиться серед збірних команд міст та районів області (за збірну команду міста (району) мають право виступати виключно гравці із відповідним місцем реєстрації проживання або відповідним місцем народження).

Футболістам, місце реєстрації проживання або місце народження яких зареєстроване в м. Коломиї, Калуші, Яремчі, Болехові та Бурштині, дозволено виступати за команди Коломийського, Калуського, Надвірнянського, Долинського та Галицького районів відповідно та навпаки. При цьому футболіст має право виступати тільки за одну команду.

У матчах чемпіонату області можуть брати участь гравці 1979 року народження і старші.

Чемпіонат області буде проводитись у два етапи. На першому етапі команди-учасниці чемпіонату змагатимуться в групах за територіальним принципом за коловою системою у два кола (на своєму полі та полі суперника).

Другий етап змагань буде проведено за кубковою системою. Команди зустрічатимуться два рази – вдома та на виїзді. Господар поля в першій грі буде визначатися жеребкуванням.

Тривалість матчу складатиме 2 тайми по 35 хвилин кожен.

Пропонуємо Вашій увазі РЕГЛАМЕНТ з проведення чемпіонату Івано-Франківської області з футболу серед ветеранів (1979 р.н. і старші) сезону 2019 року – посилання на Регламент.


Адреса ІФФФ: м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 80.

Електронна адреса: ifoff1990@gmail.com

Поштова адреса: 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 80.

Контактні особи:

Луцький Василь Андрійович – голова Комітету ветеранів ІФФФ, спеціаліст ІФФФ (050-149-28-96)

Вовкович Богдан Григорович – ветеран Прикарпатського футболу (097-244-35-87)


Прес-служба Івано-Франківської обласної федерації футболу