Новини :: Новини ІФАФ та регіонів

|

Результати матчів третього ігрового дня футбольного турніру

Результати матчів третього ігрового дня футбольного турніру

У суботу, 7 березня, у Старому Лисці та Старих Богородчанах були зіграні чергові матчі традиційного футбольного турніру, присвяченого пам’яті Героїв Небесної Сотні та Дню створення Національної гвардії України.

За їх результатами визначилися три команди, які продовжать боротьбу у фінальному турнірі за участю шести кращих.

с. Старий Лисець:

"Бистриця" Старий Лисець – "Арсенал" Тисменичани – 1:0 (автор голу Р.Дмитрів).

Команда військової частини 1241 (НГУ) – ФК "Сокіл" Чукалівка – 2:2, пен.4:2 (Ю.Гапончук і Д.Кочін / Ю.Шиптур і М.Струк; на 50-й хв. М.Струк не реалізував пенальті).

с. Старі Богородчани:

"Карпати" Старі Богородчани – ФК "Крихівці" Крихівці – 6:1 (Н.Челепіс, В.Момот-3, В.Іванків, О.Гусак / І.Лукинів).

Матч між командами ФК "Крихівці" Крихівці та військової частини 1241 (НГУ) – не відбудеться через відмову останніх (згідно Регламенту змагань – 2:0).

Становище команд після третього ігрового дня

М

КОМАНДИ-УЧАСНИКИ

І

Голи

О

1

"Карпати" Старі Богородчани Богородчанського району

4

19:3

12

2

ФК "Сокіл" Чукалівка Тисменицького р-ну

5

10:8

10

3

"Бистриця" Старий Лисець Тисменицького р-ну

4

7:3

9

4

"Арсенал" Тисменичани Надвірнянського району

4

3:5

3

5

ФК "Крихівці" Крихівці Івано-Франківської міської ради

4

4:10

3

6

Команда військової частини 1241 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України

5

3:17

2

Примітка. Згідно Регламенту змагань:

а) тривалість матчів два тайми по 30 хвилин;

б) у випадку нічийного результати – серія післяматчевих пенальті (переможець матчу отримує два очки, команда, що поступилася – одне очко).

Список бомбардирів: по 4 голи – Юрій Сенич, Ігор Долотко, Володимир Момот (усі – "Карпати"), Микола Струк і Юрій Демчук (ФК "Сокіл"), 3 – Віталій Білогубка ("Бистриця").

Четвертий ігровий день (15 березня, неділя, с. Старий Ли-сець).

Матч №14 (13:00 год.) "Бистриця" Старий Лисець – "Карпати" Старі Богородчани.

Матч №15 (15:00 год.) "Арсенал" Тисменичани – ФК "Крихівці" Крихівці.

Фінальна частина змагань відбудеться в останні вихідні березня. 28 березня у суботу будуть зіграні чотири гри (у т.ч. два півфінали), а 29 березня (неділя) – матчі за пʼяте і третє місця та фінал.


Організаційний комітет турніру