Новини :: Новини ІФАФ та регіонів

|

У Надвірній створена Громадська спілка "Надвірнянська районна асоціація футболу"

У Надвірній створена Громадська спілка Надвірнянська районна асоціація футболу

У зв’язку із змінами адміністративно-територіального устрою України відбувається і реорганізація районних (міських) федерацій футболу області. Відповідне рішення було ухвалено ГС "ІФАФ" раніше. Крім того, була створена Комісія з реорганізації районних (міських) федерацій футболу області, яка здійснювала свою діяльність по підготовці Установчих зборів новостворених районних асоціацій футболу.

Дещо раніше вже відбулись Установчі збори Косівської, Верховинської та Коломийської районних асоціацій футболу.

А 20 квітня в м. Надвірна в залі засідань Надвірнянської районної ради відбулись Установчі збори Громадської спілки "Надвірнянська районна асоціація футболу".

Засновниками новоствореної спілки виступили одразу 2 юридичні особи, а саме: Надвірнянська районна федерація футболу та Громадська спілка "Івано-Франківська обласна асоціація футболу", які делегували на даний захід своїх уповноважених представників.

Для розгляду та прийняття рішень було запропоновано порядок денний, який включав в себе 6 питань. В ході розгляду питань порядку денного було прийняте рішення про утворення громадської спілки "Надвірнянська районна асоціація футболу", затверджено Статут ГС "Надвірнянська РАФ", а також обрано Голову, першого заступника голови, заступників голови та інших членів органів управління Надвірнянської РАФ.

Делегатами була висунута та підтримана кандидатура Нестерука Руслана Сергійовича на посаду Голови Надвірнянської РАФ. Після обрання Голови Надвірнянської РАФ, перший заступник голови ГС "ІФАФ" Тарас Клим вручив футбольні м’ячі новообраному Голові Руслану Нестеруку та побажав успіхів в розвитку новоствореної футбольної організації.

Відразу після привітань делегати обрали Тараса Пушкара першим заступником голови Надвірнянської РАФ, заступниками голови було обрано Володимира Небелюка та Василя Завадського. Було обрано також Виконавчий комітет, до складу якого увійшло 11 осіб. Крім того, сформовано склад Органів здійснення футбольного правосуддя, а саме Контрольно-дисциплінарний та Апеляційний комітети. Останнім виборним органом, який обрали делегати, була Ревізійна комісія, до складу якої увійшло 3 особи.

Івано-Франківська обласна асоціація футболу щиро вітає футбольну громаду Надвірнянського району та надіється на плідну і тісну співпрацю щодо розвитку футболу як в Надвірнянському районі зокрема, так і на Івано-Франківщині загалом!

Надвірнянська районна асоціація футболу
Надвірнянська районна асоціація футболу
Надвірнянська районна асоціація футболу
Надвірнянська районна асоціація футболу
Надвірнянська районна асоціація футболу
Надвірнянська районна асоціація футболу
Прес-служба Івано-Франківської обласної асоціації футболу