Новини :: Турніри

|

Результати перших матчів стадії 1/2 фіналу за 1-4 місця другого етапу благодійних матчів на підтримку ЗСУ

Результати перших матчів стадії 1/2 фіналу за 1-4 місця другого етапу благодійних матчів на підтримку ЗСУ

6 серпня на футбольних полях Прикарпаття відбулися перші матчі стадії 1/2 фіналу за 1-4 місця благодійних матчів на підтримку Збройних Сил України "Разом до перемоги".

Ігри проводяться в рамках навчально-тренувального процесу серед команд-учасниць обласних змагань з футболу сезону 2021-2022 років.

Пропонуємо вашій увазі результати сьогоднішнього ігрового дня:1/2 фіналу – 1-4 місця

6 серпня (субота), перші матчі

  • "Прикарпаття-Тепловик" (Івано-Франківськ) – "Прометей" (Матеївці) - 6:0
  • "Гарда" (Калуш) – "Микуличин" (Яремче) - 0:0

Матчі-відповіді відбудуться в середу, 10 серпня. Початок ігор о 18:00.7 серпня відбудеться поєдинок за 9-те підсумкове місце. У Надвірній місцевий "Бескид" зустрінеться з кутськими "Карпатами". Початок гри о 17:30.

Також сьогодні мали відбутися півфінальні матчі за 5-8 місця. Першими зі змагальної дистанції зійшли команди "Ураган" (Черніїв) та "Благо-Юність" (Верхня), які повідомили Комітет з проведення змагань ІФАФ про свою відмову від подальшої участі у благодійних матчах на підтримку ЗСУ. У підсумку 5-те місце на турнірі мали розіграти видинівський "Прут" та тисменицька "Вікторія-Хутровик". Але у п’ятницю Комітет з проведення змагань ІФАФ про відмову від участі у змаганнях повідомила і "Вікторія-Хутровик".

Отже, п’ятим на турнірі фінішував "Прут" (Видинів), шосте місце зайняла "Вікторія-Хутровик" (Тисмениця), сьоме – "Ураган" (Черніїв), восьме – "Благо-Юність" (Верхня).

Прес-служба Івано-Франківської обласної асоціації футболу